Огляд новин законодавства за період 11.09. - 17.09.2017

•12.09.2017
 
Наказом зобов’язано начальників головних управлінь Держгеокадастру в областях та місті Києві:
 
1) забезпечити присвоєння облікових номерів кожній документації із землеустрою, яка надходить до Державного фонду документації із землеустрою, згідно з додатком 1 та складання переліків документацій із землеустрою, що передані до Державного фонду документації із землеустрою (далі – Перелік документацій) згідно з додатком 2 в електронному вигляді;
 
2) провести інвентаризацію документацій із землеустрою, яка наявна в Державному фонді документації із землеустрою, та до 31 грудня 2017 року привести облікові номери зазначених документацій у відповідність до даного наказу.
 
Подавати щороку до 30 січня звіт щодо кількості документацій із землеустрою згідно з додатком 3 та Перелік документацій до Департаменту землеустрою, використання та охорони земель.
 
Департаменту землеустрою, використання та охорони земель забезпечити оприлюднення Переліку документацій на офіційному веб-сайті Держгеокадастру та Єдиному державному веб-порталі відкритих даних.
 
Також визнано такими, що втратили чинність, наказ Державного комітету України по земельних ресурсах від 08.07.2005 р. № 200 “Про створення Державного фонду документації із землеустроюˮ, наказ Державного комітету України із земельних ресурсів від 26.02.2009 р. № 102 “Про внесення змін і доповнень до наказу Держкомзему України від 8 липня 2005 року № 200 “Про створення Державного фонду документації із землеустроюˮ, наказ Державного комітету України із земельних ресурсів від 03.03.2010 р. № 218 “Про забезпечення функціонування Державного фонду документації із землеустроюˮ.
 
Набрання чинності 12.09.2017.
 
 
 
 
 
 
 
 
© 2017 Асоціація «Земельна спілка України». Всі права захищено.
Дана інформація була підготовлена Асоціацією «Земельна спілка України». Забороняється відтворення та використання повністю або будь-якої частини даної інформації у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання, передрук чи використання в будь-який інший спосіб без письмової згоди Асоціації «Земельна спілка України».
Продати земельну ділянку
 
 
Послуги для бізнесу
 
 
Послуги для фізосіб
 
Консультації
 

Комерційні послуги та консультації т044-384-08-66044-384-08-68

© 2004-2021 Асоціація «Земельна спілка України». Усі права захищено.

Цей веб-сайт є власністю Асоціації «Земельна спілка України ». Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Асоціації «Земельна спілка України» або безпосередньому авторові цих матеріалів, якщо в тексті не вказується інше. Будь-яке копіювання, у тому числі окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення матеріалів, що містяться на цьому сайті, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на цей сайт.