Огляд новин законодавства за період 13.11. - 19.11.2017

•19.11.2017
Постанова Кабінету Міністрів України від 8 листопада 2017 р. № 836  «Про затвердження Порядку охорони геодезичних пунктів».
 
Постановою затверджено Порядок охорони геодезичних пунктів, який визначає механізм та режим охорони геодезичних пунктів.
 
Також внесені зміни до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнано такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком.
 
Набрання чинності 16.11.2017.
 
 
 
 
 
 
 
© 2017 Асоціація «Земельна спілка України». Всі права захищено.
Дана інформація була підготовлена Асоціацією «Земельна спілка України». Забороняється відтворення та використання повністю або будь-якої частини даної інформації у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання, передрук чи використання в будь-який інший спосіб без письмової згоди Асоціації «Земельна спілка України».
Продати земельну ділянку
 
 
Послуги для бізнесу
 
 
Послуги для фізосіб
 
Консультації
 

Комерційні послуги та консультації т044-384-08-66044-384-08-68

© 2004-2021 Асоціація «Земельна спілка України». Усі права захищено.

Цей веб-сайт є власністю Асоціації «Земельна спілка України ». Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Асоціації «Земельна спілка України» або безпосередньому авторові цих матеріалів, якщо в тексті не вказується інше. Будь-яке копіювання, у тому числі окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення матеріалів, що містяться на цьому сайті, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на цей сайт.