Огляд новин законодавства за період 20.10 - 26.10.2012р.

            24.10.2012

 Розпорядження Кабінету Міністрів України "Про погодження продажу земельної ділянки у с. Червона Слобода" від 17 жовтня 2012 р. № 788-р

 Кабмін погоджує продаж товариству з обмеженою відповідальністю “Імпрес” земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,7016 гектара, розташованої у межах с. Червона Слобода Черкаського району Черкаської області по вул. Жовтнева, 5а, для експлуатації виробничих приміщень друкарні.

 Набрання чинності 24.10.2012р.

 

24.10.2012

Розпорядження Кабінету Міністрів України "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок" від 17.10.2012 р. № 787-р

 Вказаним розпорядженням, відповідно до статей 92, 123 і 149 Земельного кодексу України надається дозвіл Чоловічому монастирю Казанської ікони Божої Матері на розроблення з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною площею 25 гектарів (землі лісогосподарського призначення (ліси), що перебувають у постійному користуванні дочірнього підприємства “Малинський лісгосп АПК “Житомирського обласного комунального агролісогосподарського підприємства “Житомироблагроліс” Житомирської обласної ради, розташованих за межами населених пунктів на території Малинського району Житомирської області, з подальшим наданням їх у постійне користування для відбудови монастирського комплексу.

 Чоловічому монастирю Казанської ікони Божої Матері відповідно до законодавства передбачити у зазначеному проекті землеустрою розрахунок збитків лісогосподарського виробництва, заподіяних дочірньому підприємству “Малинський лісгосп АПК “Житомирського обласного комунального агролісогосподарського підприємства “Житомироблагроліс”.

 Набрання чинності 24.10.2012р.

 

24.10.2012

Розпорядження Кабінету Міністрів України "Про погодження продажу земельної ділянки у с. Рованці" від 17 жовтня 2012 р. № 773-р

 Вказаним розпорядженням КМУ погоджує продаж товариству з обмеженою відповідальністю “Кромберг енд Шуберт Україна” земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 6,8874 гектара, розташованої по вул. Європейській, 1, у с. Рованці Луцького району Волинської області, для обслуговування виробничих приміщень.

 Набрання чинності 24.10.2012р.

 

25.10.2012

Постанова Верховної Ради України "Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до Земельного кодексу України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення" від 16 жовтня 2012 року № 5429-VI

 Верховна Рада України прийняла у першому читанні проект Закону України про внесення змін до Земельного кодексу України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення (реєстр. № 11315), поданий народним депутатом України Мірошниченком Ю.Р.

Метою прийняття Закону України “Про внесення змін до Земельного кодексу України”, на думку автора законопроекту, є правове врегулювання розбіжностей термінології, пов’язаної з організацією і функціонуванням в Україні обігу земель сільськогосподарського призначення.

Оптимальним способом розв’язання проблеми є розроблення та прийняття Закону України “Про внесення змін до Земельного кодексу України”, що дасть можливість перенести термін зняття мораторію на купівлю-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення до законодавчого врегулювання питання їх обігу, а за цей час розробити дієвий механізм продажу та контролю над продажем земельних ділянок, що дозволить попередити можливі зловживання та злочинні дії, які наявні на даний момент.

Проектом акта передбачається внести зміни до пункту 4 розділу ІХ “Прикінцеві положення” та пунктів 14–15 розділу Х “Перехідні положення” Земельного кодексу України

 Чинна.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2012 Асоціація «Земельна спілка України». Всі права захищено.

 

Дана інформація була підготовлена Асоціацією «Земельна спілка України». Забороняється відтворення та використання повністю або будь-якої частини даної інформації у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання, передрук чи використання в будь-який інший спосіб без письмової згоди Асоціації «Земельна спілка України».

 

Продати земельну ділянку
 
 
Послуги для бізнесу
 
 
Послуги для фізосіб
 
Консультації
 

Комерційні послуги та консультації т044-384-08-66044-384-08-68

© 2004-2021 Асоціація «Земельна спілка України». Усі права захищено.

Цей веб-сайт є власністю Асоціації «Земельна спілка України ». Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Асоціації «Земельна спілка України» або безпосередньому авторові цих матеріалів, якщо в тексті не вказується інше. Будь-яке копіювання, у тому числі окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення матеріалів, що містяться на цьому сайті, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на цей сайт.