Положення про Департамент державної експертизи, сертифікації та нагляду у сфері землеустрою Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру

Наказом Держгеокадастру від 21.08.2020 № 331 затверджено Положення про Департамент державної експертизи, сертифікації та нагляду у сфері землеустрою Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.
 
Зобов'язано директора Департаменту державної експертизи, сертифікації та нагляду у сфері землеустрою у місячний строк подати до Департаменту управління персоналом положення про структурні підрозділи Департаменту державної експертизи, сертифікації та нагляду у сфері землеустрою та посадові інструкції працівників.
 
Також визнано таким, що втратив чинність, наказ Держгеокадастру від 27.05.2020 № 171 «Про затвердження Положення про Департамент сертифікації та контролю за використанням та охороною земель Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру».
 
 
Продати земельну ділянку
 
 
Послуги для бізнесу
 
 
Послуги для фізосіб
 
Консультації
 

Комерційні послуги та консультації т044-384-08-66044-384-08-68

© 2004-2020 Асоціація «Земельна спілка України». Усі права захищено.

Цей веб-сайт є власністю Асоціації «Земельна спілка України ». Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Асоціації «Земельна спілка України» або безпосередньому авторові цих матеріалів, якщо в тексті не вказується інше. Будь-яке копіювання, у тому числі окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення матеріалів, що містяться на цьому сайті, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на цей сайт.