Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання діяльності фермерських господарств

Проєктом Закону №4046 від 03.09.2020 пропонується унормувати склад земельних ділянок фермерських господарств. Зокрема, статтю 31 Земельного кодексу України пропонується викласти у такій редакції:
 
“Стаття 31. Землі фермерського господарства
1. Землі фермерського господарства можуть складатися із:
1) земельних ділянок, що належать громадянам — членам фермерського господарства на праві власності та/або користування; 
2) земельних ділянок, що належать  фермерському господарству на праві власності та/або  користування.”.
 
Також пропонується визначити коло отримувачів державної підтримки через Український державний фонд підтримки фермерських господарств, уточнити деякі поняття щодо визначень виду фермерського господарства, запровадити державну підтримку фермерському господарству, голова якого має вік до 35 років (включно), що надасть можливість сільській молоді реалізувати свої підприємницькі ініціативи та сприяти зупиненню міграції молоді із сільських територій. 
 
Продати земельну ділянку
 
 
Послуги для бізнесу
 
 
Послуги для фізосіб
 
Консультації
 

Комерційні послуги та консультації т044-384-08-66044-384-08-68

© 2004-2020 Асоціація «Земельна спілка України». Усі права захищено.

Цей веб-сайт є власністю Асоціації «Земельна спілка України ». Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Асоціації «Земельна спілка України» або безпосередньому авторові цих матеріалів, якщо в тексті не вказується інше. Будь-яке копіювання, у тому числі окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення матеріалів, що містяться на цьому сайті, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на цей сайт.