Проект Закону про приватизацію та порядок виділення громадянам України в натурі (на місцевості) земельних ділянок земель

Метою проекту закону є  передача громадянам  України у приватну власність земельних ділянок земель сільськогосподарського призначення, що перебувають в державній власності.

Завданням цього Закону є визначення організаційних та правових засад виділення громадянам України земельних ділянок у  натурі  (на місцевості) із земель сільськогосподарського призначення, що перебувають в державній власності.

        Законопроектом покладається обов’язок на Уряд України завершити земельну реформу, яка розтягнута владою більше ніж на чверть століття,  шляхом передачі у приватну власність громадянам України (в порядку приватизації) всіх земель сільськогосподарського призначення, що перебувають в державній власності.

Продати земельну ділянку
 
 
Послуги для бізнесу
 
 
Послуги для фізосіб
 
Консультації
 

Комерційні послуги та консультації т044-384-08-66044-384-08-68

© 2004-2021 Асоціація «Земельна спілка України». Усі права захищено.

Цей веб-сайт є власністю Асоціації «Земельна спілка України ». Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Асоціації «Земельна спілка України» або безпосередньому авторові цих матеріалів, якщо в тексті не вказується інше. Будь-яке копіювання, у тому числі окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення матеріалів, що містяться на цьому сайті, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на цей сайт.