Уряд скасував ряд нормативно-правових актів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади

Уряд, розпорядженням Кабінету Міністрів України № 1143-р від 23 вересня 2020 р. «Про скасування деяких актів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади»скасував ряд нормативно-правових актів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади у сферах державного цінового регулювання, енергетики та ліцензування видів господарської діяльності.

Зокрема, визнано таким, що втратив чинність Наказ Держкомзему від 12 серпня 2004 р. № 264 «Про затвердження Граничних розмірів плати  з виконання землевпорядних робіт» (п.23 Додатку до розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2020 р. № 1143-р)

Кабмін

 

Продати земельну ділянку
 
 
Послуги для бізнесу
 
 
Послуги для фізосіб
 
Консультації
 

Комерційні послуги та консультації т044-384-08-66044-384-08-68

© 2004-2020 Асоціація «Земельна спілка України». Усі права захищено.

Цей веб-сайт є власністю Асоціації «Земельна спілка України ». Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Асоціації «Земельна спілка України» або безпосередньому авторові цих матеріалів, якщо в тексті не вказується інше. Будь-яке копіювання, у тому числі окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення матеріалів, що містяться на цьому сайті, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на цей сайт.