Президент своїм указом створив Координаційну раду з вирішення проблемних питань у сфері містобудування

Указ Президента України № 413/2020 від 29 вересня 2020 року.
 
З метою створення належних умов для реалізації права громадян на житло, напрацювання ефективних механізмів захисту прав інвесторів і забудовників об’єктів житлового будівництва та інших об’єктів містобудування, відповідно до пункту 28 частини першої статті 106 Конституції України постановляю:
 
1. Утворити Координаційну раду з вирішення проблемних питань у сфері містобудування як консультативно-дорадчий орган при Президентові України.
 
2. Затвердити Положення про Координаційну раду з вирішення проблемних питань у сфері містобудування.
 
3. Керівникові Офісу Президента України у місячний строк внести пропозиції щодо персонального складу Координаційної ради з вирішення проблемних питань у сфері містобудування.
 
4. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.
 
 
 
Продати земельну ділянку
 
 
Послуги для бізнесу
 
 
Послуги для фізосіб
 
Консультації
 

Комерційні послуги та консультації т044-384-08-66044-384-08-68

© 2004-2021 Асоціація «Земельна спілка України». Усі права захищено.

Цей веб-сайт є власністю Асоціації «Земельна спілка України ». Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Асоціації «Земельна спілка України» або безпосередньому авторові цих матеріалів, якщо в тексті не вказується інше. Будь-яке копіювання, у тому числі окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення матеріалів, що містяться на цьому сайті, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на цей сайт.