Законопроект про дерегуляцію земельних відносин комітет рекомендує прийняти у другому читанні та в цілому

Відповідне рішення ухвалено на засіданні Комітету з питань аграрної та земельної політики, що відбулося 7 жовтня у режимі відеоконференції.
 
Під час засідання народні депутати розглянули проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо дерегуляції землеустрою та оцінки земель», № 2194, розроблений з метою удосконалення процедур складання документації із землеустрою. Проєкт спрямований на усунення надмірного державного втручання у здійснення землеустрою та оцінки земель в Україні, що стане не лише важливим кроком на шляху поліпшення інвестиційного клімату, а й спростить умови доступу до земельних ресурсів для громадян та підприємців, пожвавить ринок відповідних проектно-вишукувальних послуг.
 
Як очікується, ухвалення законопроєкту дасть змогу суттєво скоротити корупцію у сфері земельних відносин, збільшити матеріальну базу місцевого самоврядування. За результатами розгляду було ухвалено рішення рекомендувати Верховній Раді України проєкт Закону про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин прийняти у другому читанні та в цілому як Закон в редакції Комітету, підтримавши поправки від Комітету (відповідно до пункту 4 частини першої статті 15 Закону України "Про комітети Верховної Ради України") та з подальшим техніко-юридичним доопрацюванням.
 
Продати земельну ділянку
 
 
Послуги для бізнесу
 
 
Послуги для фізосіб
 
Консультації
 

Комерційні послуги та консультації т044-384-08-66044-384-08-68

© 2004-2020 Асоціація «Земельна спілка України». Усі права захищено.

Цей веб-сайт є власністю Асоціації «Земельна спілка України ». Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Асоціації «Земельна спілка України» або безпосередньому авторові цих матеріалів, якщо в тексті не вказується інше. Будь-яке копіювання, у тому числі окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення матеріалів, що містяться на цьому сайті, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на цей сайт.