Проект Закону про розмір та правовий режим зон з особливим режимом використання земель

Поект закону № 4281 від 29.10.2020 має на меті встановити розмір та правовий режим зон з особливим режимом використанням земель навколо військових потенційно небезпечних об’єктів зберігання боєприпасів, ракет, компонентів ракетного палива та пально-мастильних матеріалів з метою забезпечення їх функціонування, захисту населення, господарчих об’єктів і довкілля від впливу надзвичайних ситуацій, які можуть виникнути на них.
 
Проблема полягає в тому, що на військових потенційно небезпечних об’єктах не визначені розміри зон з особливим використанням земель та невстановлений правовий режим в цих зонах.
 
 
 
Продати земельну ділянку
 
 
Послуги для бізнесу
 
 
Послуги для фізосіб
 
Консультації
 

Комерційні послуги та консультації т044-384-08-66044-384-08-68

© 2004-2021 Асоціація «Земельна спілка України». Усі права захищено.

Цей веб-сайт є власністю Асоціації «Земельна спілка України ». Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Асоціації «Земельна спілка України» або безпосередньому авторові цих матеріалів, якщо в тексті не вказується інше. Будь-яке копіювання, у тому числі окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення матеріалів, що містяться на цьому сайті, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на цей сайт.