Проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України з питань консолідації земель»

Метою проекту акта є удосконалення відносин, пов’язаних із здійсненням консолідації земель, зокрема сільськогосподарського призначення, а також створення механізму не лише для об’єднання сільськогосподарських земель, а й створити стимули для консолідації та усунути невиправдані перешкоди для цього.
 
Проектом акта передбачається виключення із Податкового кодексу України положень щодо оподаткування доходу, отриманого від продажу власної сільськогосподарської продукції, що вироблена на земельних ділянках, наданих фізичним особам у розмірах, встановлених Земельним кодексом України, у прив’язці до площі господарства та пропонується, що у всіх випадках для оподаткування отриманого доходу слід виходити з суми отриманого доходу, а не із площі земельної ділянки.
 
 
Продати земельну ділянку
 
 
Послуги для бізнесу
 
 
Послуги для фізосіб
 
Консультації
 

Комерційні послуги та консультації т044-384-08-66044-384-08-68

© 2004-2021 Асоціація «Земельна спілка України». Усі права захищено.

Цей веб-сайт є власністю Асоціації «Земельна спілка України ». Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Асоціації «Земельна спілка України» або безпосередньому авторові цих матеріалів, якщо в тексті не вказується інше. Будь-яке копіювання, у тому числі окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення матеріалів, що містяться на цьому сайті, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на цей сайт.