Скорочення в структурах Держгеокадастру - постанова Кабміну

Кабінет міністрів України, ухвалив постанову № 1205 від 09 грудня 2020 року «Про внесення зміни в додаток 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2014 р. № 85», якою скорочує граничну чисельність працівників територіальних органів Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.
 
«Метою прийняття постанови  є скорочення граничної чисельності працівників територіальних органів державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру та визначення граничної чисельності апарату Держгеокадастру, як єдиної юридичної особи публічного права, у зв'язку із ліквідацією як юридичних осіб публічного права територіальних органів Держгеокадастру», – йдеться у пояснювальній записці до постанови.
 
Продати земельну ділянку
 
 
Послуги для бізнесу
 
 
Послуги для фізосіб
 
Консультації
 

Комерційні послуги та консультації т044-384-08-66044-384-08-68

© 2004-2021 Асоціація «Земельна спілка України». Усі права захищено.

Цей веб-сайт є власністю Асоціації «Земельна спілка України ». Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Асоціації «Земельна спілка України» або безпосередньому авторові цих матеріалів, якщо в тексті не вказується інше. Будь-яке копіювання, у тому числі окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення матеріалів, що містяться на цьому сайті, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на цей сайт.