Верховній Раді рекомендують прийняти в цілому законопроект щодо внесення до Державного земельного кадастру відомостей про державний кордон України

На засіданні Комітету з питань аграрної та земельної політики народні депутати розглянули доопрацьований до другого читання законопроект про внесення змін до деяких законів України щодо внесення до Державного земельного кадастру відомостей про державний кордон України №3987.
 
Проектом пропонується внести зміни до статей 12, 21, 32, 36 Закону «Про Державний земельний кадастр» щодо визначення складу відомостей Державного земельного кадастру про державний кордон України, а також підстав та порядку їх внесення до Державного земельного кадастру.
 
Також пропонується внести зміни до статей 9, 20, 25, 42, 67 Закону  «Про землеустрій» щодо обов’язковості землеустрою та документації із землеустрою.
 
Прийняття акта дозволить внести до Державного земельного кадастру відомості про державний кордон на підставі затверджених документів демаркації (редемаркації, делімітації) державного кордону України.
 
Комітет рекомендує Верховній Раді прийняти законопроект №3987 у другому читанні та в цілому як Закон у редакції Комітету із подальшим техніко-юридичним доопрацюванням.
 
 
 
Продати земельну ділянку
 
 
Послуги для бізнесу
 
 
Послуги для фізосіб
 
Консультації
 

Комерційні послуги та консультації т044-384-08-66044-384-08-68

© 2004-2021 Асоціація «Земельна спілка України». Усі права захищено.

Цей веб-сайт є власністю Асоціації «Земельна спілка України ». Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Асоціації «Земельна спілка України» або безпосередньому авторові цих матеріалів, якщо в тексті не вказується інше. Будь-яке копіювання, у тому числі окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення матеріалів, що містяться на цьому сайті, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на цей сайт.