Комітет з питань аграрної та земельної політики висловив ряд зауважень та пропозицій до проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення приєднання до електромереж

Комітет з питань аграрної та земельної політики на своєму засіданні 3 березня відповідно до предметів відання Комітету розглянув проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення приєднання до електричних мереж (№ 5009).
 
В цілому підтримуючи положення законопроекту щодо доцільності спрощення процедури приєднання до електричних мереж електроустановок замовників, скорочення кількості процедур, документів та погоджень, істотного зменшення витрат часу замовників на приєднання, зняття штучних обмежень та усунення бар’єрів в процедурі приєднання до електричних мереж, Комітет висловив застереження щодо окремих норм у сфері правового регулювання земельних відносин.
 
 
 
Продати земельну ділянку
 
 
Послуги для бізнесу
 
 
Послуги для фізосіб
 
Консультації
 

Комерційні послуги та консультації т044-384-08-66044-384-08-68

© 2004-2021 Асоціація «Земельна спілка України». Усі права захищено.

Цей веб-сайт є власністю Асоціації «Земельна спілка України ». Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Асоціації «Земельна спілка України» або безпосередньому авторові цих матеріалів, якщо в тексті не вказується інше. Будь-яке копіювання, у тому числі окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення матеріалів, що містяться на цьому сайті, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на цей сайт.