Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення проведення моніторингу земельних відносин»

Проектом передбачається визначити загальні засади проведення моніторингу, повноваження органів, які здійснюють організацію, забезпечують його проведення, проводять та беруть участь у здійсненні моніторингу.
 
Крім того, Проектом пропонується створення автоматизованої системи моніторингу, яка буде забезпечувати автоматизацію проведення моніторингу шляхом систематичного збору, збереження, узагальнення та оприлюднення
інформації про стан земельних відносин, отриманої в порядку інформаційної взаємодії автоматизованої системи моніторингу з інформаційними системами суб’єктів інформаційної взаємодії, а також доступ користувачів до результатів
моніторингу.
 
Проект також передбачає, що об’єктами моніторингу є дані, необхідні для забезпечення моніторингу, та доступ до яких здійснюється в порядку інформаційної взаємодії за допомогою програмного забезпечення системи моніторингу, а також можуть бути набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних на Єдиному державному вебпорталі відкритих даних відповідно до Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 р. № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних».
 
При цьому Проект визначає Базовий перелік даних, доступ до яких здійснюється в порядку інформаційної взаємодії, порядок обробки об’єктів з моніторингу, положень щодо оприлюднення результатів моніторингу, користування ними, а також особливостей здійснення моніторингу ринку земель на підставі відомостей Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.
 
 
 
Продати земельну ділянку
 
 
Послуги для бізнесу
 
 
Послуги для фізосіб
 
Консультації
 

Комерційні послуги та консультації т044-384-08-66044-384-08-68

© 2004-2021 Асоціація «Земельна спілка України». Усі права захищено.

Цей веб-сайт є власністю Асоціації «Земельна спілка України ». Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Асоціації «Земельна спілка України» або безпосередньому авторові цих матеріалів, якщо в тексті не вказується інше. Будь-яке копіювання, у тому числі окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення матеріалів, що містяться на цьому сайті, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на цей сайт.