Огляд новин законодавства за період 10.02. - 16.02.2013р.

 

 

  • 12.02.2013

Набрав чинності Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України "Про затвердження зразків та описів печаток державних кадастрових реєстраторів" від 26.12.2012 № 829.

Наказом затверджені:

-Зразок печатки Державного кадастрового реєстратора Держземагентства України.

-Зразок печатки Державного кадастрового реєстратора територіальних органів Держземагентства України в областях, містах Києві та Севастополі.

-Зразок печатки Державного кадастрового реєстратора територіальних органів Держземагентства України у районах, містах, а також міськрайонних, міжміських, міжрайонних територіальних органах Держземагентства України.

-Опис печатки Державного кадастрового реєстратора Держземагентства України.

-Опис печатки Державного кадастрового реєстратора територіальних органів Держземагентства України в областях, містах Києві та Севастополі.

-Опис печатки Державного кадастрового реєстратора територіальних органів Держземагентства України у районах, містах, а також міськрайонних, міжміських, міжрайонних територіальних органах Держземагентства України.

 

Набрання чинності 12.02.2013р.

 

  • 13.02.2013

Інформаційний лист Вищого господарського суду України "Про зміни у законодавстві України з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень".

У зв'язку із змінами у законодавстві України з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень у листи зазначається, що з 01.01.2013 реєстратори бюро технічної інвентаризації втрачають повноваження щодо проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Такі повноваження здійснюватимуться виключно реєстраторами органів державної реєстрації прав на нерухоме майно та, у передбачених законом випадках, - нотаріусами.

 

Опубліковано 13.02.2013р.

 

  • 15.02.2013

Постанова Кабінету міністрів України від 13 лютого 2013 р. № 106 "Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів з проведення земельної реформи"

Визначено, що Головним розпорядником бюджетних коштів є Мінагрополітики, відповідальним виконавцем бюджетної програми - Держземагентство.

Розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня є Держземагентство та його територіальні органи.

Одержувачем бюджетних коштів може бути державне підприємство, що належить до сфери управління Держземагентства та в установленому законодавством порядку залучається до здійснення заходів, визначених підпунктом 1 пункту 4 цього Порядку.

 Також встановлено, що Бюджетні кошти використовуються для здійснення заходів щодо:

1) ведення та функціонування, в тому числі адміністрування (здійснення заходів щодо створення та супроводження програмного забезпечення, технічне і технологічне забезпечення, збереження та захист відомостей) Державного земельного кадастру;

2) проведення нормативної грошової оцінки земель;

3) проведення інвентаризації земель;

4) підготовки лотів до проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу прав (оренди, суперфіцію, емфітевзису) на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності;

5) надання громадянам визначених законодавством послуг з державної реєстрації земельних ділянок, на які до 2004 року видано державний акт на право приватної власності на землю, державний акт на право власності на земельну ділянку, державний акт на право постійного користування землею;

6) погашення бюджетної кредиторської заборгованості, яка виникла у попередні роки та бюджетні зобов’язання за якою зареєстровані в органах Казначейства.

 

Набрання чинності 15.02.2013р.

 

  • 15.02.2013

Роз'яснення Міністерства юстиції України від 12.02.2013р "Спадковий договір".

 В листі надані певні роз'яснення, щодо спадкового договору і зокрема наголошено, що спадковий договір має подвійну правову природу: він одночасно є і розпорядженням на випадок смерті, і договором, змістом якого обумовлюються його істотні умови.

 

Опубліковано 12.02.2013р.

 

  • 15.02.2013

Наказ Фонду державного майна України від 24.01.2013 № 84 "Про внесення змін до Положення про порядок видачі сертифікатів суб'єктів оціночної діяльності". Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 7 лютого 2013 р. за N 224/22756

 Наказом вносяться зміни до Положення про порядок видачі сертифікатів суб'єктів оціночної діяльності, і, зокрема, затверджено зразок Заяви про видачу сертифіката суб'єкта оціночної діяльності

 

Станом на 16.02.2013р не набрав чинності.

 

 

© 2012 Асоціація «Земельна спілка України». Всі права захищено.

Дана інформація була підготовлена Асоціацією «Земельна спілка України». Забороняється відтворення та використання повністю або будь-якої частини даної інформації у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання, передрук чи використання в будь-який інший спосіб без письмової згоди Асоціації «Земельна спілка України».

Продати земельну ділянку
 
 
Послуги для бізнесу
 
 
Послуги для фізосіб
 
Консультації
 

Комерційні послуги та консультації т044-384-08-66044-384-08-68

© 2004-2020 Асоціація «Земельна спілка України». Усі права захищено.

Цей веб-сайт є власністю Асоціації «Земельна спілка України ». Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Асоціації «Земельна спілка України» або безпосередньому авторові цих матеріалів, якщо в тексті не вказується інше. Будь-яке копіювання, у тому числі окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення матеріалів, що містяться на цьому сайті, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на цей сайт.