Огляд новин законодавства за період 23.02. - 02.03.2013р.

  • 25.02.2013

Інформаційний лист Вищого господарського суду України "Про деякі питання, пов'язані із запровадженням нової системи державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" від 08.02.2013 № 01-06/319/2013.

У зв'язку із запровадженням в Україні з 01.01.2013 нової системи державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень Вищий господарський суд України направив господарським судам України роз'яснення в якому зауважується, що в умовах встановлення нової системи державної реєстрації речових прав при необхідності з'ясування фактичних даних щодо прав власності, інших речових прав та їх обтяжень доцільно одночасно звертатися і до органів земельних ресурсів, і до підприємств бюро технічної інвентаризації з урахуванням їх компетенції та змісту даних, що з'ясовуються.

 

Опубліковано 25.02.2013р.

 

  • 25.02.2013

Покрокова блок-схема "Порядок передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у власність або користування (в т.ч. зі зміною їх цільового призначення)".

 Блок-схема розроблена Держземагентством з описом порядку передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у власність або користування.

 

Опубліковано 25.02.2013р.

 

  • 26.02.2013

Покрокова блок-схема "Порядок поновлення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності та/або внесення змін до них (за наявності інформації про земельну ділянку в Державному земельному кадастрі)".

 Блок-схема розроблена Держземагентством з описом порядку поновлення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності та/або внесення змін до них (за наявності інформації про земельну ділянку в Державному земельному кадастрі).

 

Опубліковано 26.02.2013р.

 

  • 26.02.2013

Покрокова блок-схема "Порядок поновлення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності та/або внесення змін до них (за відсутності інформації про земельну ділянку в Державному земельному кадастрі)".

Блок-схема розроблена Держземагентством з описом порядку поновлення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності та/або внесення змін до них (за відсутності інформації про земельну ділянку в Державному земельному кадастрі)

 

Опубліковано 26.02.2013р.

 

  • 27.02.2013

Проект Методичних рекомендацій "Щодо порядку реалізації головними управліннями Держземагентства в областях, містах Києві та Севастополі, повноважень з передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у власність або користування (на безконкурентних засадах) для всіх потреб".

 Ці методичні рекомендації визначають порядок реалізації головними управліннями Держземагентства в областях, містах Києві та Севастополі (далі – територіальні органи), повноважень з передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у власність або користування (на безконкурентних засадах) для всіх потреб.

Пропозиції щодо вдосконалення зазначеного проекту методичних рекомендацій та питання, що потребують додаткового висвітлення в ньому, просять надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 

Опубліковано 27.02.2013р.

 

  • 27.02.2013

Проект Методичних рекомендацій "Щодо порядку реалізації головними управліннями Держземагентства в областях, містах Києві та Севастополі, повноважень з поновлення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності та/або внесення змін до них".

Ці методичні рекомендації визначають порядок реалізації головними управліннями Держземагентства в областях, містах Києві та Севастополі (далі – територіальні органи), повноважень з поновлення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності та/або внесення змін до них.

Пропозиції щодо вдосконалення зазначеного проекту методичних рекомендацій та питання, що потребують додаткового висвітлення в ньому, просять надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 

Опубліковано 27.02.2013р.

 

  • 28.02.2013

Постанова Кабінету міністрів України "Про затвердження Примірного положення про центр надання адміністративних послуг" від 20 лютого 2013 р. № 118

Постановою затверджується Примірне положення про центр надання адміністративних послуг.

Центр надання адміністративних послуг (далі - центр) утворюється з метою забезпечення надання адміністративних послуг при Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі держадміністрації, міській раді (її виконавчому органі) міста обласного та/або республіканського (Автономної Республіки Крим) значення, а також міській та селищній раді (їх виконавчих органах) населених пунктів, які є адміністративними центрами областей, районів і Автономної Республіки Крим.

Рішення щодо утворення, ліквідації або реорганізації центру як постійно діючого робочого органу або структурного підрозділу місцевої держадміністрації або виконавчого органу місцевої ради приймається головою відповідної держадміністрації, міською або селищною радою, а у мм. Києві та Севастополі - Київською та Севастопольською міською радою відповідно.

 

Станом на 02.03.2013р. не набрала чинності

 

 

© 2012 Асоціація «Земельна спілка України». Всі права захищено.

Дана інформація була підготовлена Асоціацією «Земельна спілка України». Забороняється відтворення та використання повністю або будь-якої частини даної інформації у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання, передрук чи використання в будь-який інший спосіб без письмової згоди Асоціації «Земельна спілка України».

Продати земельну ділянку
 
 
Послуги для бізнесу
 
 
Послуги для фізосіб
 
Консультації
 

Комерційні послуги та консультації т044-384-08-66044-384-08-68

© 2004-2020 Асоціація «Земельна спілка України». Усі права захищено.

Цей веб-сайт є власністю Асоціації «Земельна спілка України ». Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Асоціації «Земельна спілка України» або безпосередньому авторові цих матеріалів, якщо в тексті не вказується інше. Будь-яке копіювання, у тому числі окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення матеріалів, що містяться на цьому сайті, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на цей сайт.