Огляд новин законодавства за період 24.03 - 30.03.2013р.

•    26.03.2013
Указ Президента України  "Про членів наглядової ради публічного акціонерного товариства "Державний земельний банк" від 21 березня 2013 року № 154/2013.

Указом призначено членами наглядової ради публічного акціонерного товариства "Державний земельний банк":

БЕРЛІНА Віктора Михайловича - члена Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг
КРИВЕНКА Костянтина Євгенійовича - члена Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку
СМОВЖЕНКО Тамару Степанівну - ректора Університету банківської справи Національного банку України (за згодою)
СТЕПЕНКА Сергія Георгійовича - голову Окружної державної податкової служби - Центрального офісу з обслуговування великих платників податків Державної податкової служби України
ЯКУБОВИЧА Ігоря Валентиновича - голову правління публічного акціонерного товариства «Державна продовольчо-зернова корпорація України» (за згодою).

Набрання чинності 26.03.2013р.


•    27.03.2013
Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України  "Про затвердження Порядку планування та здійснення контрольних заходів з питань перевірки стану дотримання суб’єктами господарювання вимог земельного законодавства" від 25.02.2013  № 132.  Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 14 березня 2013 р. за № 412/22944.

Наказом затверджено Порядок планування та здійснення контрольних заходів з питань перевірки стану дотримання суб’єктами господарювання вимог земельного законодавства.

Також визнано Визнати такими, що втратили чинність:

наказ Державного комітету України по земельних ресурсах від 12 грудня 2003 року № 312 "Про затвердження Порядку планування та проведення перевірок з питань здійснення державного контролю за використанням та охороною земель";

пункт 3 наказу Державного комітету України із земельних ресурсів від 28 квітня 2009 року № 205 "Про затвердження Інструкції з оформлення державними інспекторами з контролю за використанням і охороною земель Держземінспекції та її територіальних органів матеріалів про адміністративні правопорушення і внесення змін до наказу Держкомзему від 12.12.2003 № 312".


Станом на 30.03.2013р. не набрав чинності.

•    28.03.2013
Постанова Кабінету Міністрів України  "Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності і визначається періодичність здійснення Державною інспекцією сільського господарства планових заходів державного нагляду (контролю)" від 6 березня 2013 р. № 191.

Постановою затверджено Критерії за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності, пов’язаної з використанням та охороною земель, впливом на якісний стан земель та родючість ґрунтів, і визначається періодичність здійснення Державною інспекцією сільського господарства планових заходів державного нагляду (контролю).
Також постановою визнано не чинними кілька постанов КМУ, і зокрема Постанову Кабінету Міністрів України від 20 травня 2009 р. № 477 “Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність проведення планових заходів з державного контролю за використанням та охороною земель”.


Набрання чинності 30.03.2013р.

•    29.03.2013
Постанова Кабінету Міністрів України  "Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення загальнодержавних топографо-геодезичних та картографічних робіт і робіт з демаркації та делімітації державного кордону" від 25 березня 2013 р. № 192.

Внесено до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення загальнодержавних топографо-геодезичних та картографічних робіт і робіт з демаркації та делімітації державного кордону, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2011 р. № 218, такі зміни:

пункт 3 доповнити абзацом такого змісту:

“погашення у поточному бюджетному періоді кредиторської заборгованості за минулі роки, взятої на облік в органах Казначейства.”;

пункт 11 після слова “фінансової” доповнити словами “і бюджетної”

Станом на 30.03.2013р. не набрав чинності.

 

© 2012 Асоціація «Земельна спілка України». Всі права захищено.

Дана інформація була підготовлена Асоціацією «Земельна спілка України». Забороняється відтворення та використання повністю або будь-якої частини даної інформації у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання, передрук чи використання в будь-який інший спосіб без письмової згоди Асоціації «Земельна спілка України».

Продати земельну ділянку
 
 
Послуги для бізнесу
 
 
Послуги для фізосіб
 
Консультації
 

Комерційні послуги та консультації т044-384-08-66044-384-08-68

© 2004-2020 Асоціація «Земельна спілка України». Усі права захищено.

Цей веб-сайт є власністю Асоціації «Земельна спілка України ». Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Асоціації «Земельна спілка України» або безпосередньому авторові цих матеріалів, якщо в тексті не вказується інше. Будь-яке копіювання, у тому числі окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення матеріалів, що містяться на цьому сайті, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на цей сайт.