Огляд новин законодавства за період 14.04. - 20.04.2013р


•    15.04.2013
    Наказ Міністерства культури України "Про затвердження Порядку обліку об'єктів культурної спадщини" від 11.03.2013  № 158.  Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 1 квітня 2013 р. за № 528/23060.

    Наказом затверджено "Порядок обліку об'єктів культурної спадщини". Також визначається такою, що не застосовується на території України, «Инструкцию о порядке учета, обеспечения сохранности, содержания, использования и реставрации недвижимых памятников истории и культуры», яка є додатком до наказу Міністерства культури СРСР від 13 травня 1986 року № 203

 
Станом на 20.04.2013р. не набрала чинності.

•    16.04.2013
    Набрала чинність постанова Кабінету Міністрів України "Про реорганізацію деяких територіальних органів Державного агентства земельних ресурсів" від 10 квітня 2013 р. №  251.  

    Згідно з постановою, планується збільшити кількість територіальних органів Державного агентства земельних ресурсів на 22 одиниці без збільшення чисельності працівників.

Набрання чинності 18.04.2013р.

•    16.04.2013
    Постанова Кабінету Міністрів України "Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2010 р. № 1248" від 1 квітня 2013 р. № 258.  

    Вносяться зміни у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2010 р. № 1248 “Про затвердження переліку суб’єктів космічної діяльності, які звільняються від сплати земельного податку за земельні ділянки виробничого призначення до 1 січня 2015 року”, виклавши його в редакції, що додається.

Станом на 20.04.2013р. не набрала чинності.

•    19.04.2013
    Постанова Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку повідомлення власників та користувачів земельних ділянок, розташованих у межах охоронних зон об’єктів магістральних трубопроводів, про встановлені обмеження у використанні таких земельних ділянок" від 15 квітня 2013 р. № 268.  

    Затверджено "Порядок повідомлення власників та користувачів земельних ділянок, розташованих у межах охоронних зон об’єктів магістральних трубопроводів, про встановлені обмеження у використанні таких земельних ділянок".
    Зокрема в вказаному Порядку зазначено, що Підприємство магістральних трубопроводів один раз на рік не пізніше 30 квітня за власні кошти оприлюднює в друкованих засобах масової інформації місцевої або регіональної сфери розповсюдження та на власному веб-сайті оголошення про проходження магістрального трубопроводу територією земельних ділянок конкретних власників та користувачів, у якому зазначаються:

найменування підприємства магістральних трубопроводів (структурного підрозділу) та його місцезнаходження;
назва магістрального трубопроводу та його діаметр;
місцезнаходження магістрального трубопроводу;
розміри охоронних зон об’єктів магістрального трубопроводу у метрах;
площа, на яку поширюється обмеження у використанні земельних ділянок, у гектарах;
вид обмеження у використанні земельних ділянок;
зміст обмеження у використанні земельних ділянок;
строк, на який встановлено обмеження у використанні земельних ділянок;
права та обов’язки підприємства магістральних трубопроводів і встановлена законодавством відповідальність в разі пошкодження або руйнування об’єктів магістрального трубопроводу;
відомості щодо наявності розпізнавальних та сигнальних знаків місцезнаходження магістрального трубопроводу (знаків закріплення траси магістрального трубопроводу на місцевості) згідно з вимогами правил технічної експлуатації відповідного магістрального трубопроводу;
інформація про документ, на підставі якого встановлено обмеження у використанні земельних ділянок.

Станом на 20.04.2013р. не набрала чинності.

•    15.04.2013
    Проект наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України "Про затвердження форми витягу з Державного реєстру оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок".  

    Проект наказу розроблено з метою затвердження форми витягу з Державного реєстру оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок для подальшого надання інформації фізичним і юридичним особам.

Оприлюднено 15.04.2013р

•    15.04.2013
    Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Державної цільової програми розвитку земельних відносин в Україні на період до 2020 року".  

    Метою Програми є визначення та реалізація основних напрямів державної політики, спрямованих на удосконалення земельних відносин та завершення земельної реформи.
Зауваження та пропозиції просимо надсилати до 15 травня 2013 року за адресою: вул. Народного ополчення, 3, м. Київ, 03680, або за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Оприлюднено 15.04.2013р

•    16.04.2013
    Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до пункту 32 Переліку документів, які додаються до заяви про видачу ліцензії для окремого виду господарської діяльності".  

    Повний пакет документів до проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до пункту 32 Переліку документів, які додаються до заяви про видачу ліцензії для окремого виду господарської діяльності» та аналіз регуляторного впливу проекту наказу розміщено на офіційному веб-сайті Державного агентства земельних ресурсів України: www.dazru.gov.ua.
    Зауваження та пропозиції стосовно проекту постанови просимо подавати протягом місяця з дня опублікування цього оголошення за адресою: Державне агентство земельних ресурсів України (вул. Народного ополчення, 3, м. Київ, 03680, або надсилати на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Оприлюднено 15.04.2013р

•    17.04.2013
    Проект наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України "Про внесення змін до Інструкції про встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та їх закріплення межовими знаками".  

    Прийняття запропонованого наказу підвищить ефективність державного регулювання у сфері земельних відносин та удосконалить процедуру встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та їх закріплення межовими знаками.
    Проект наказу розміщено на офіційній сторінці Держземагентства України у мережі Інтернет (www.dazru.gov.ua) в підрозділі “Проекти нормативно-правових документів” розділу “Земельне законодавство”.
    Зауваження та пропозиції до проекту наказу просимо надсилати, протягом місяця з дня оприлюднення, на адресу: вул. Народного ополчення, 3, м. Київ, 03680, Державне агентство земельних ресурсів України або за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Оприлюднено 17.04.2013р

•    19.04.2013
    Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Положення про порядок надходження, зберігання, використання та обліку матеріалів Державного картографо-геодезичного фонду України та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України".  

    Метою розроблення проекту є вдосконалення взаємовідносин у сфері топографо-геодезичної і картографічної діяльності, урегулювання питань формування Державного картографо-геодезичного фонду України, ведення обліку, зберігання та використання матеріалів Державного картографо-геодезичного фонду України та розпоряджання ними під час прийняття управлінських рішень органами державної влади та органами місцевого самоврядування, підвищення ефективності використання результатів топографо-геодезичних і картографічних робіт.
    Проект постанови Кабінету Міністрів України разом з пояснювальною запискою та аналізом регуляторного впливу розміщено на офіційному веб-сайті Державного агентства  земельних ресурсів України: www.dazru.gov.ua.  
    Зауваження та пропозиції необхідно надсилати протягом одного місяця з моменту опублікування на адресу: вул. Народного ополчення, 3, м. Київ, 03680, або на електронну адресу: ukrgeo@geomatiсa.kiev.ua.

Оприлюднено 19.04.2013р
© 2012 Асоціація «Земельна спілка України». Всі права захищено.
Дана інформація була підготовлена Асоціацією «Земельна спілка України». Забороняється відтворення та використання повністю або будь-якої частини даної інформації у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання, передрук чи використання в будь-який інший спосіб без письмової згоди Асоціації «Земельна спілка України».

Продати земельну ділянку
 
 
Послуги для бізнесу
 
 
Послуги для фізосіб
 
Консультації
 

Комерційні послуги та консультації т044-384-08-66044-384-08-68

© 2004-2020 Асоціація «Земельна спілка України». Усі права захищено.

Цей веб-сайт є власністю Асоціації «Земельна спілка України ». Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Асоціації «Земельна спілка України» або безпосередньому авторові цих матеріалів, якщо в тексті не вказується інше. Будь-яке копіювання, у тому числі окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення матеріалів, що містяться на цьому сайті, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на цей сайт.