Огляд новин законодавства за період 26.08. - 01.09.2013р

•28.08.2013
Постанова Кабінету Міністрів України "Про затвердження Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг" від 1 серпня 2013 р. № 588.

Постановою затверджено Примірний регламент центру надання адміністративних послуг, який визначає порядок організації роботи центру надання адміністративних послуг (далі - центр), порядок дій адміністраторів центру та їх взаємодії із суб’єктами надання адміністративних послуг.

Станом на 01.09.2013 р. не набрала чинності.


•30.08.2013
Наказ Міністерства юстиції України "Про внесення змін до наказу Міністерства юстиції України від 17 квітня 2012 року № 595/5" від 19.08.2013 № 1729/5. Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 20 серпня 2013 р. за № 1429/23961

Наказом внесено такі зміни:
1. Абзац дев’ятнадцятий пункту 1 наказу Міністерства юстиції України від 17 квітня 2012 року № 595/5 «Про впорядкування відносин, пов’язаних із державною реєстрацією речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20 квітня 2012 року за № 590/20903 (із змінами), після слова «заяв» доповнити словом «(запитів)».
2. Внести до Вимог до заповнення заяв у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 17 квітня 2012 року № 595/5 (в редакції наказу Міністерства юстиції України від 14 грудня 2012 року № 1841/5), зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 20 квітня 2012 року за № 590/20903, такі зміни:
1) назву після слова «заяв» доповнити словом «(запитів)»;
2) у пункті 1:
після слова «Заява» доповнити словом «(запит)»;
після слів «ручкою синього кольору» доповнити словами «або за допомогою загальноприйнятих технічних засобів»;
друге речення після слів «у заявах» доповнити словом «(запитах)»;
3) пункт 3 після слів «у заяві» доповнити словом «(запиті)»;
4) пункт 4 після слова «заяви» доповнити словом «(запиту)»;
5) після пункту 6 доповнити новим пунктом 7 такого змісту:
«7. Запит засвідчується підписом посадової особи органу державної влади, місцевого самоврядування, який скріплюється печаткою, з проставленням дати його заповнення.».
У зв’язку з цим пункт 7 вважати пунктом 8.

Станом на 01.09.2013 р. не набрав чинності.


•27.08.2013
Проект наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України “Про затвердження форми заяви про визнання статусу саморегулівної організації у сфері землеустрою”.

З метою виконання пункту 4 Порядку визнання статусу саморегулівної організації у сфері землеустрою, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 червня 2013 р. № 398, керуючись положеннями статті 63 Закону України «Про землеустрій», Держземагентство України повідомляє про оприлюднення проекту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України “Про затвердження форми заяви про визнання статусу саморегулівної організації у сфері землеустрою” з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань до нього.

Повний пакет документів до проекту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України “ Про затвердження форми заяви про визнання статусу саморегулівної організації у сфері землеустрою” розміщено на офіційному веб-сайті Державного агентства земельних ресурсів України: www.land.gov.ua. у підрозділі «Законотворча діяльність» розділу «Земельне законодавство».

Зауваження та пропозиції стосовно проекту акта просимо подавати протягом місяця з дня опублікування цього оголошення за адресою: Державне агентство земельних ресурсів України (вул. Народного ополчення, 3, м. Київ, 03680, або надсилати на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Опубліковано 27.08.2013 р.


•29.08.2013
Проект наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України "Про затвердження Правил передачі українською мовою географічних назв і термінів Албанії".

Проект наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України “Про затвердження Правил передачі українською мовою географічних назв і термінів Албанії” розроблено відповідно до статей 4, 6 Закону України “Про географічні назви”, підпункту 7.60 підпункту 7 пункту 4 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого Указом Президента України від 23 квітня 2011 року № 500.

Метою прийняття проекту наказу є встановлення правил, за якими здійснюється унормування призначених для використання в Україні географічних назв і термінів Албанії.

Проект наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України разом з пояснювальною запискою та аналізом регуляторного впливу розміщено на офіційному веб-сайті Державного агентства земельних ресурсів України у розділі “Про Держземагенство” – “Напрями діяльності” – “Законотворча діяльність”: http://land.gov.ua.

Зауваження та пропозиції необхідно надсилати протягом одного місяця з моменту опублікування на адресу: вул. Народного Ополчення, 3, м. Київ, 03680, або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Опубліковано 29.08.2013 р.


•30.08.2013
Проект наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України "Про внесення змін до деяких наказів Мінагрополітики України".

З метою виконання пункту 2 Прикінцевих положень Закону України від 2 липня 2013 року № 367-VII «Про внесення змін до законів України «Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність» та «Про землеустрій» внесено зміни до законів, що регулюють господарську діяльність у сфері землеустрою та топографо-геодезичної діяльності, Держземагентством України розроблено проект наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України «Про внесення змін до деяких наказів Мінагрополітики України».

З метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, проект наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України «Про внесення змін до деяких наказів Мінагрополітики України» та матеріали до нього розміщено на офіційному веб-сайті Державного агентства земельних ресурсів України: www.land.gov.ua. у підрозділі «Законотворча діяльність» розділу «Земельне законодавство».

Зауваження та пропозиції стосовно проекту акта просимо подавати протягом місяця з дня опублікування цього оголошення за адресою: Державне агентство земельних ресурсів України, вул. Народного ополчення, 3, м. Київ, 03680, або надсилати на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Опубліковано 30.08.2013 р.


•23.08.2013
Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Методики нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення".

Державне агентство земельних ресурсів України повідомляє про оприлюднення з 23 серпня 2013 року доопрацьованого проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Методики нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення».
Зауваження та пропозиції надсилати до 24 вересня 2013 року за адресою: вул. Народного ополчення, 3, м. Київ, 03680, або за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Проект розроблено з метою державного регулювання є запровадження нового методичного підходу до розрахунків нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення.

Опубліковано 23.08.2013 р.

 

Читайте також: Огляд новин законодавства за період 19.08. - 25.08.2013р

 

 

 

© 2012 Асоціація «Земельна спілка України». Всі права захищено.
Дана інформація була підготовлена Асоціацією «Земельна спілка України». Забороняється відтворення та використання повністю або будь-якої частини даної інформації у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання, передрук чи використання в будь-який інший спосіб без письмової згоди Асоціації «Земельна спілка України».

Продати земельну ділянку
 
 
Послуги для бізнесу
 
 
Послуги для фізосіб
 
Консультації
 

Комерційні послуги та консультації т044-384-08-66044-384-08-68

© 2004-2021 Асоціація «Земельна спілка України». Усі права захищено.

Цей веб-сайт є власністю Асоціації «Земельна спілка України ». Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Асоціації «Земельна спілка України» або безпосередньому авторові цих матеріалів, якщо в тексті не вказується інше. Будь-яке копіювання, у тому числі окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення матеріалів, що містяться на цьому сайті, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на цей сайт.