Огляд новин законодавства за період 09.09. - 15.09.2013р

•11.09.2013
Розпорядження Кабінету Міністрів України "Про погодження переліку земельних ділянок, що належать до земель оборони, на яких планується будівництво житла для військовослужбовців та членів їх сімей із залученням небюджетних коштів" від 22 травня 2013 р. № 666-р.

Кабінетом Міністрів України погоджено розроблений Міністерством оборони перелік земельних ділянок, що належать до земель оборони, на яких планується будівництво житла для військовослужбовців та членів їх сімей із залученням небюджетних коштів, що додається.

Набрання чинності 16.09.2013р.


•12.09.2013
Постанова Кабінету Міністрів України "Деякі питання реалізації частини першої статті 12 Закону України “Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність" від 7 серпня 2013 р. № 646.

Постановою затверджено Порядок побудови Державної геодезичної мережі, який визначає механізм побудови Державної геодезичної мережі із застосуванням сучасних глобальних навігаційних супутникових систем, строгих математичних методів оброблення даних та інформаційних технологій, а також традиційних геодезичних методів.
Також постановою визнано такими, що тратили чинність декілька постанов КМУ, згідно Переліку, який додається.

Набрання чинності 12.09.2013р.


•12.09.2013
Розпорядження Кабінету Міністрів України "Про схвалення Концепції проекту Закону України “Про державне регулювання у сфері дистанційного зондування Землі" від 28 серпня 2013 р. № 657-р.

Розпорядженням схвалено Концепцію проекту Закону України “Про державне регулювання у сфері дистанційного зондування Землі”.

Набрання чинності.


•12.09.2013
Постанова Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку загальнодержавного топографічного і тематичного картографування" від 4 вересня 2013 р. № 661.

Постановою затверджено Порядок загальнодержавного топографічного і тематичного картографування, який визначає механізм створення та оновлення державних топографічних і тематичних карт у графічній, цифровій, електронній, фотографічній та іншій формі.

Станом на 15.09.2013р. не набрала чинності.


•13.09.2013
Постанова Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до пункту 32 переліку документів, які додаються до заяви про видачу ліцензії для окремого виду господарської діяльності" від 4 вересня 2013 р. № 653.

Постановою внесено до пункту 32 переліку документів, які додаються до заяви про видачу ліцензії для окремого виду господарської діяльності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 4 липня 2001 р. № 756, такі зміни:

у графі “Вид господарської діяльності” слова “робіт із землеустрою,” виключити;

у графі “Документи, які додаються до заяви про видачу ліцензії для окремого виду господарської діяльності” в абзаці першому слова “та витягу з Державного реєстру оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок” виключити.

Станом на 15.09.2013р. не набрала чинності.


•09.09.2013
Доопрацьований проект наказу Мінагрополітики України “Про затвердження Порядку нормативної грошової оцінки земель несільськогосподарського призначення (крім земель населених пунктів)”.

Державне агентство земельних ресурсів України повідомляє про оприлюднення з 9 вересня 2013 року доопрацьованого проекту наказу Мінагрополітики України “Про затвердження Порядку нормативної грошової оцінки земель несільськогосподарського призначення (крім земель населених пунктів)”.

Зауваження та пропозиції надсилати до 9 жовтня 2013 року за адресою: вул. Народного ополчення, 3, м. Київ, 03680, або за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Проект розроблено з метою реалізації вимог Методики нормативної грошової оцінки земель несільськогосподарського призначення (крім земель населених пунктів), затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2011 року № 1278.

Опубліковано 09.09.2013р.


•10.09.2013
Проект Закону України "Про внесення змін до статті 38 Закону України "Про Державний земельний кадастр" (щодо надання витягів з Державного земельного кадастру Центрами надання адміністративних послуг)".

Держземагентством України розроблено проект Закону України “Про внесення змін до статті 38 Закону України “Про Державний земельний кадастр” (щодо надання витягів з Державного земельного кадастру Центрами надання адміністративних послуг)”.

Прийняття проекту Закону України дасть можливість узгодити норми чинного законодавства України, зокрема Закону України “Про Державний земельний кадастр” та Закону України “Про адміністративні послуги”.

Держземагентство України запрошує до обговорення зазначеного проекту Закону України.

Проект Закону України розміщено на офіційній сторінці Держземагентства України у мережі Інтернет (http://land.gov.ua) в підрозділі “Законотворча діяльність” розділу “Земельне законодавство”.

Зауваження та пропозиції до проекту просимо надсилати, протягом місяця з дня оприлюднення, на адресу: Державне агентство земельних ресурсів України, вул. Народного ополчення, 3, м. Київ, 03680, або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Опубліковано 10.09.2013р.

 

Читайте також: Огляд новин законодавства за період 02.09. - 08.09.2013р

 

 

© 2012 Асоціація «Земельна спілка України». Всі права захищено.
Дана інформація була підготовлена Асоціацією «Земельна спілка України». Забороняється відтворення та використання повністю або будь-якої частини даної інформації у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання, передрук чи використання в будь-який інший спосіб без письмової згоди Асоціації «Земельна спілка України».

Продати земельну ділянку
 
 
Послуги для бізнесу
 
 
Послуги для фізосіб
 
Консультації
 

Комерційні послуги та консультації т044-384-08-66044-384-08-68

© 2004-2021 Асоціація «Земельна спілка України». Усі права захищено.

Цей веб-сайт є власністю Асоціації «Земельна спілка України ». Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Асоціації «Земельна спілка України» або безпосередньому авторові цих матеріалів, якщо в тексті не вказується інше. Будь-яке копіювання, у тому числі окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення матеріалів, що містяться на цьому сайті, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на цей сайт.