Закон "Про Державний земельний кадастр" - Стаття 35. Кадастрова карта (план)

1. Кадастрова карта (план) ведеться для актуалізованого відображення у часі об'єктів Державного земельного кадастру у межах кадастрового кварталу, кадастрової зони, у цілому в межах території адміністративно-територіальної одиниці (село, селище, місто, район, область, Автономна Республіка Крим).

ЗСУ: Див. коментар до статті 1.

 

 2. Кадастрова карта (план) ведеться в електронній (цифровій) формі.

 ЗСУ: Див. коментар до пункту 3 статті 25.

 3. Зміст та вимоги щодо відображення інформації на кадастровій карті (плані) встановлюються Порядком ведення Державного земельного кадастру.

 ЗСУ: У даний час вимоги щодо відображення інформації на кадастровій карті (плані) встановлені постановою Кабінету Міністрів України від 08.12.2010 № 1117 «Про ідентифікацію об'єктів нерухомого майна для державної реєстрації прав на них».

 4. Складовою частиною кадастрової карти (плану) є індексна кадастрова карта (план), порядок складання якої встановлюється Кабінетом Міністрів України.

 ЗСУ: Див. коментар до пункту 2 статті 17.

 5. Викопіювання з кадастрової карти (плану) може бути надане фізичним та юридичним особам. Порядок надання такого викопіювання встановлюється Порядком ведення Державного земельного кадастру.

ЗСУ: Коментована норма встановлює правило щодо публічності кадастрових карт (планів), яка забезпечується через можливість фізичних та юридичних осіб одержувати викопіювання з цих карт (планів). Порядок надання такого викопіювання у перспективі буде встановлений Кабінетом Міністрів України у спеціальному підзаконному акті – порядку ведення Державного земельного кадастру

 

©Цей матеріал підготовлено експертами Земельної спілки України в рамках спільного проекту Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй та Міністерства юстиції України "Юридичне забезпечення прав і можливостей бідних"