Закон "Про Державний земельний кадастр" - п.1 Прикінцевих положень

1. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2013 року, крім:

пунктів 2, 3, підпунктів "а", "г", "ґ" підпункту 2, підпункту "б" підпункту 3, підпунктів 4, 6 пункту 5, пунктів 6-12 розділу VII "Прикінцеві та перехідні положення" цього Закону, які набирають чинності з дня, наступного за днем опублікування цього Закону;

статті 36, підпунктів "д", "е", "є" підпункту 2, абзаців першого – третього підпункту "а", підпункту "г" підпункту 3, підпункту "а" підпункту 7 пункту 5 розділу VII "Прикінцеві та перехідні положення" цього Закону, які набирають чинності з 1 січня 2013 року.

 ЗСУ: Коментована норма відстрочує момент набрання чинності Законом України «Про Державний земельний кадастр» та окремих його положень до 1 січня 2013 року. Відповідний строк виділено для створення організаційно-технічних та нормативно-правових умов для запровадження систем ведення та адміністрування Державного земельного кадастру та Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

 

 

©Цей матеріал підготовлено експертами Земельної спілки України в рамках спільного проекту Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй та Міністерства юстиції України "Юридичне забезпечення прав і можливостей бідних"