Проєкт Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про землеустрій" щодо уніфікації деяких видів документації із землеустрою"

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру оприлюднила Проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про землеустрій» щодо уніфікації деяких видів документації із землеустрою».
 
В Пояснювальній записці до проекту вказується, що сьогодні існує проблематика щодо відсутності визначення інформації у деяких складових документації із землеустрою на законодавчому рівні, наявність  у складі документації із землеустрою неактуальних документів, що призводить до ускладнення розроблення документації із землеустрою.
 
З метою дерегуляції у сфері розроблення документації із землеустрою пропонується вилучити зі складу документації із землеустрою неактуальні документи.
 
Крім того деякі положення Закону України «Про землеустрій» пропонується привести у відповідність до Закону України «Про електронні довірчі послуги», визначити вимоги до електронної форми документації із землеустрою, розширити коло осіб, які можуть виступати замовниками документації із землеустрою.
 
 
Держгеокадастр