Проект постанови Кабінету Міністрів України “Про утворення Ради з національної інфраструктури геопросторових даних”

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру оприлюднила проект постанови Кабінету Міністрів України “Про утворення Ради з національної інфраструктури геопросторових даних”.
 
Проектом постанови пропонується затвердити Положення про Раду з національної інфраструктури геопросторових даних та її склад. 
 
Зокрема, вказується, що Рада з національної інфраструктури геопросторових даних є колегіальним дорадчим органом при Кабінеті Міністрів України, має консультативну функцію щодо формування та реалізації державної політики у сфері національної інфраструктури геопросторових даних.
 
Основними завданнями Ради є:
- розроблення та подання до Кабінету Міністрів України пропозицій у сфері національної інфраструктури геопросторових даних;
- сприяння зменшенню дублювання геопросторових даних та метаданих у різних держателів даних;
- розгляд річного звіту про функціонування та розвиток національної інфраструктури геопросторових даних;
- сприяння розбудові інформаційної взаємодії між держателями даних.
 
 
Продати земельну ділянку
 
 
Послуги для бізнесу
 
 
Послуги для фізосіб
 
Консультації
 

Комерційні послуги та консультації т044-384-08-66044-384-08-68

© 2004-2020 Асоціація «Земельна спілка України». Усі права захищено.

Цей веб-сайт є власністю Асоціації «Земельна спілка України ». Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Асоціації «Земельна спілка України» або безпосередньому авторові цих матеріалів, якщо в тексті не вказується інше. Будь-яке копіювання, у тому числі окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення матеріалів, що містяться на цьому сайті, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на цей сайт.