20 липня Проектом спільно з ВГО «Національна Асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України» було проведено тренінг з працівниками дорадчих служб на тему «Стан та перспективи розвитку земельних відносин в Україні». Мета тренінгу полягала у підвищенні рівня обізнаності тренерів дорадчих служб з питань, що стосуються регулювання земельних відносин. 
 
У тренінгу взяли участь представники регіональних дорадчих служб Житомирської, Івано-Франківської, Тернопільської та Київської областей (програма та роз даткові матеріали тренінгу додається). 
У результаті тренінгу представники регіональних дорадчих служб опанували  базові знання щодо земельної реформи в Україні. Учасникам були надані консультації з питань реєстрації прав власності на землю, захисту прав власності власників земельних ділянок (паїв), вирішення земельних конфліктів та інше. Набуті знання будуть використані представниками регіональних дорадчих служб для допомоги сільським жителям і фермерам у покращенні розуміння своїх прав на землю та прийнятті обґрунтованих  рішень стосовно землі, якою вони володіють або орендують.