Публічна кадастрова карта

База земельного законодавства

База земельних ділянок

Законодавство: огляди, коментарі

Питання - відповіді

Господарство: дім, сад, город

Покрокові схеми

Фермерство: створення, ведення, оподаткування

Шаблони документів

Корисна інформація та посилання

Захист прав на землю

Відеоматеріали по земельних відносинах

Корисна інформація та посилання Істотні умови договору оренди землі. На що власнику земельної ділянки слід звернути увагу при укладенні договору оренди. Відповідальність сторін. Розірвання договору в односторонньому порядку

Розірвання договору в односторонньому порядку є дієвим засобом відповідальності за невиконання зобов’язання за договором оренди землі.
 
Але для того, щоб цей засіб діяв, слід дуже ретельно підходити до формулювань відповідного положення договору. Зокрема, необхідно чітко визначити:
- підставу розірвання договору,
- перелік дій, які має здійснити уповноважена сторона для розірвання договору.
 
Для прикладу, відповідне положення можна сформулювати таким чином:
«У разі дворазового порушення встановлених договором строків виплати орендної плати орендодавець має право розірвати цей договір в односторонньому порядку, повідомивши про це орендаря цінним листом з описом вкладення та повідомлення про вручення. У такому випадку днем розірвання договору є день отримання орендарем вказаного повідомлення орендодавця».
 
 
 
 
 
 
© 2015 Асоціація «Земельна спілка України». Всі права захищено.
Дана інформація була підготовлена Асоціацією «Земельна спілка України». Забороняється відтворення та використання повністю або будь-якої частини даної інформації у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання, передрук чи використання в будь-який інший спосіб без письмової згоди Асоціації «Земельна спілка України».

Найпопулярніше

Консультації

 

Послуги для фізосіб

 

Послуги для бізнесу

 
 

Продати земельну ділянку

 

© 2019 Асоціація «Земельна спілка України»

Всі права захищені. Цей веб-сайт є власністю Асоціації «Земельна спілка України». Всі виключні майнові і немайнові авторські права на інформацію, що розміщується на сайті www.zem.ua належать Асоціації «Земельна спілка України» або безпосередньому авторові цих матеріалів, якщо в тексті не вказується інше. Забороняється відтворення та використання будь-якої частини цього веб-сайту та інформації, розміщеної на ньому, в будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання чи використання будь-яким іншим способом без попередньої письмової згоди Асоціації «Земельна спілка України».
 

З питань співпраці, а також для представників ЗМІ т. 
098-156-40-40