Істотні умови договору оренди землі. На що власнику земельної ділянки слід звернути увагу при укладенні договору оренди. Відповідальність сторін. Розірвання договору в односторонньому порядку

Розірвання договору в односторонньому порядку є дієвим засобом відповідальності за невиконання зобов’язання за договором оренди землі.
 
Але для того, щоб цей засіб діяв, слід дуже ретельно підходити до формулювань відповідного положення договору. Зокрема, необхідно чітко визначити:
- підставу розірвання договору,
- перелік дій, які має здійснити уповноважена сторона для розірвання договору.
 
Для прикладу, відповідне положення можна сформулювати таким чином:
«У разі дворазового порушення встановлених договором строків виплати орендної плати орендодавець має право розірвати цей договір в односторонньому порядку, повідомивши про це орендаря цінним листом з описом вкладення та повідомлення про вручення. У такому випадку днем розірвання договору є день отримання орендарем вказаного повідомлення орендодавця».
 
 
 
Читайте також: Зразок листа-повідомлення орендаря земельної ділянки на адресу орендодавця про використання переважного права на укладення договору оренди на новий строк
 
 
 
© 2015 Асоціація «Земельна спілка України». Всі права захищено.
Дана інформація була підготовлена Асоціацією «Земельна спілка України». Забороняється відтворення та використання повністю або будь-якої частини даної інформації у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання, передрук чи використання в будь-який інший спосіб без письмової згоди Асоціації «Земельна спілка України».