Публічна кадастрова карта

База земельного законодавства

База земельних ділянок

Законодавство: огляди, коментарі

Питання - відповіді

Господарство: дім, сад, город

Покрокові схеми

Фермерство: створення, ведення, оподаткування

Шаблони документів

Корисна інформація та посилання

Захист прав на землю

Відеоматеріали по земельних відносинах

Новини проекту Ресурсний центр і Веб-портал з прав на землю

Останні матеріали

Однією з найбільш пріоритетних завдань, що стоять перед українською державою на сьогодні, є встановлення відкритого та прозорого ринку земель сільськогосподарського призначення, підвищення ефективності використання цих земель, надання 6,91 млн. селян - власників земельних паїв (ділянок) необхідних знань у сфері володіння, користування земельними ділянками та захист їх інтересів.


На сьогодні склалася ситуація, коли землі сільськогосподарського призначення залучені в неформальний, так званий «тіньовий оборот», а всі операції з ними не контролюються державою, часто носять дискримінаційний характер по відношенню до власників цих земель - громадянам України, які проживають у сільській місцевості, у більшій частини пенсіонерам. Орендна плата за ці ділянки вкрай мала і недобросовісні сільгоспвиробники користуючись слабкою поінформованістю громадян укладають угоди різного характеру, які призводять до обмеження прав землевласників, відчуженню земель на невигідних, непрозорих умовах для власників земельних паїв (ділянок).


З метою вирішення цих проблем проект USAID Агроінвест та Асоціація «Земельна спілка України» в червні 2012 року розпочали проект по створенню і розвитку Ресурсного центру та Веб-порталу з прав на землю (далі - Проект).


Метою пропонованого проекту є забезпечення інформованості та правової грамотності власників земельних паїв (земельних ділянок) щодо їх прав у сфері земельних відносин, допомогу вразливим сільським жителям і фермерам у тому, щоб краще розуміти свої права на землю, приймати обгрунтовані рішення щодо землі, якою вони володіють або орендують, краще управляти своєю землею і розуміти можливості, в тому числі бути обізнаними про різні види земельних відносин, в яких вони можуть знаходитися, особливості цих відносин та їх короткострокових і довгострокових наслідках. Крім того, метою проекту є підготовка та консультаційна допомога спеціалістам у сфері земельних відносин, які будуть надавати кваліфіковану допомогу у вирішенні земельних питань сільським жителям і фермерам не тільки в процесі реалізації Проекту, а й після його завершення.

Найпопулярніше

Головні новини

Порядок проведення інвентаризації земель

Детальніше...

Інформація щодо отримання довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями

Детальніше...

Інформація про нормативну грошову оцінку земель населених пунктів

Детальніше...

До уваги виконавців робіт із землеустрою: довідник природно-сільськогосподарського районування України

Детальніше...

Структура електронного документу про нормативну грошову оцінку земель населених пунктів

Детальніше...

До уваги користувачів Земельного порталу України! На нашому сайті оновлено базу земельного законодавства

Детальніше...

Зміни до Земельного кодексу щодо проведення земельних торгів

Детальніше...

Щодо необхідності надання нотаріусам документа про грошову оцінку земельної ділянки та справляння державного мита при посвідченні правочинів щодо відчуження земельних ділянок, які належать юридичним особам

Детальніше...

Щодо оподаткування суборенди земельних ділянок державної або комунальної власності

Детальніше...

Заповнення декларації платника єдиного податку четвертої групи щодо надання відомостей про наявність земельних ділянок

Детальніше...

Консультації

 

Послуги для фізосіб

 

Послуги для бізнесу

 
 

Продати земельну ділянку

 

© 2019 Асоціація «Земельна спілка України»

Всі права захищені. Цей веб-сайт є власністю Асоціації «Земельна спілка України». Всі виключні майнові і немайнові авторські права на інформацію, що розміщується на сайті www.zem.ua належать Асоціації «Земельна спілка України» або безпосередньому авторові цих матеріалів, якщо в тексті не вказується інше. Забороняється відтворення та використання будь-якої частини цього веб-сайту та інформації, розміщеної на ньому, в будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання чи використання будь-яким іншим способом без попередньої письмової згоди Асоціації «Земельна спілка України».
 

З питань співпраці, а також для представників ЗМІ т. 
098-156-40-40