Останні матеріали

Інформація про власників та користувачів земельних ділянок по всій території України стала доступною. На отримання відомостей Державного земельного кадастру про земельну ділянку мають право фізичні та юридичні особи, органи державної влади та органи місцевого самоврядування для реалізації своїх повноважень, визначених законом.

Для цього заявнику достатньо зайти на сайт Публічної кадастрової карти та ідентифікуватися з використанням електронного цифрового підпису або альтернативної схеми ідентифікації BankID (ідентифікація через банківську картку). Інформаційна система автоматично опрацьовує запит та надає відомості про права власності на землю та дату їх набуття.

 

Зверніть увагу!

Інформація надається безкоштовно.

 

 

 

© 2015 Асоціація «Земельна спілка України». Всі права захищено.
Дана інформація була підготовлена Асоціацією «Земельна спілка України». Забороняється відтворення та використання повністю або будь-якої частини даної інформації у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання, передрук чи використання в будь-який інший спосіб без письмової згоди Асоціації «Земельна спілка України».