Публічна кадастрова карта

База земельного законодавства

База земельних ділянок

Законодавство: огляди, коментарі

Питання - відповіді

Господарство: дім, сад, город

Покрокові схеми

Фермерство: створення, ведення, оподаткування

Шаблони документів

Корисна інформація та посилання

Захист прав на землю

Відеоматеріали по земельних відносинах

Головні питання про землю Як перевірити право власності на землю?

Останні матеріали

З початку 2013 року кожен бажаючий може перевірити право власності на земельні ділянки в Україні. Відкритий доступ до публічної кадастрової карти дав змогу підвищити прозорість даних про характеристики земельних ділянок. 
 
Так, маючи доступ до мережі Інтернет, незважаючи на своє місцезнаходження, будь-хто можете дізнатися чи вірні відомості про місцерозташування, площу, кадастровий номер, цільове призначення, конфігурацію земельних ділянкок. Для цього Вам потрібно скористатися наступним посиланням. Детальна інструкція з використання даного ресурса наведена на сайті «Земельної спілки України» у рубриці «Дорожні карти (покрокові схеми)».
 
Якщо використання Публічної кадастрової карти не підтвердило Ваше право власності на землю або має деякі недоречності (ділянку або її кадастровий номер не знайдено, форма  не відповідає дійсності, місце знаходження помилкове, не правильно вказано цільве призначення або межі ділянки перетинаються з сусідніми та ін) рекоментуємо скористатися функцією «Зворотній зв'язок» http://map.land.gov.ua/kadastrova-karta. Для цього потрібно заповнити дані про себе та вказати на помилку. У разі якщо проблема не є технічною і не може вирішитися через мережу Інтернет (присвоєння кадастрового номера різним земельним ділянка, виявлення двох і більше власників однієї земеленої ділянки та ін.) потрібно буде звертатися до суду.
 
Вільний доступ до Публічної кадастрової карти дав змогу власникам пересвідчитися у своєму праві власності на земельні ділянки. Оприлюднення даних земельного кадастру викликало багато суперечностей і спорів. Як найшвидше вирішення даної проблеми допоможе Вам зберегти власні нерви та кошти у майбутньому. Оформлення права власності на землю та виправлення можливих недоречностей у судовому порядку чи за допомогою функції «Зворотній зв'язок» допоможе оберегти Вас від шахраїв та різних «чорних схем».
 
 
 
 
© 2016 Асоціація «Земельна спілка України». Всі права захищено.
Дана інформація була підготовлена Асоціацією «Земельна спілка України». Забороняється відтворення та використання повністю або будь-якої частини даної інформації у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання, передрук чи використання в будь-який інший спосіб без письмової згоди Асоціації «Земельна спілка України».

Найпопулярніше

Головні новини

Порядок проведення інвентаризації земель

Детальніше...

Інформація щодо отримання довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями

Детальніше...

Інформація про нормативну грошову оцінку земель населених пунктів

Детальніше...

До уваги виконавців робіт із землеустрою: довідник природно-сільськогосподарського районування України

Детальніше...

Структура електронного документу про нормативну грошову оцінку земель населених пунктів

Детальніше...

До уваги користувачів Земельного порталу України! На нашому сайті оновлено базу земельного законодавства

Детальніше...

Зміни до Земельного кодексу щодо проведення земельних торгів

Детальніше...

Щодо необхідності надання нотаріусам документа про грошову оцінку земельної ділянки та справляння державного мита при посвідченні правочинів щодо відчуження земельних ділянок, які належать юридичним особам

Детальніше...

Щодо оподаткування суборенди земельних ділянок державної або комунальної власності

Детальніше...

Заповнення декларації платника єдиного податку четвертої групи щодо надання відомостей про наявність земельних ділянок

Детальніше...

Консультації

 

Послуги для фізосіб

 

Послуги для бізнесу

 
 

Продати земельну ділянку

 

© 2019 Асоціація «Земельна спілка України»

Всі права захищені. Цей веб-сайт є власністю Асоціації «Земельна спілка України». Всі виключні майнові і немайнові авторські права на інформацію, що розміщується на сайті www.zem.ua належать Асоціації «Земельна спілка України» або безпосередньому авторові цих матеріалів, якщо в тексті не вказується інше. Забороняється відтворення та використання будь-якої частини цього веб-сайту та інформації, розміщеної на ньому, в будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання чи використання будь-яким іншим способом без попередньої письмової згоди Асоціації «Земельна спілка України».
 

З питань співпраці, а також для представників ЗМІ т. 
098-156-40-40