Публічна кадастрова карта

База земельного законодавства

База земельних ділянок

Законодавство: огляди, коментарі

Питання - відповіді

Господарство: дім, сад, город

Покрокові схеми

Фермерство: створення, ведення, оподаткування

Шаблони документів

Корисна інформація та посилання

Захист прав на землю

Відеоматеріали по земельних відносинах

Огляд земельного законодавства Огляд новин законодавства за період 02.06. - 08.06.2014

Останні матеріали

•03.06.2014
Наказ Міністерства юстиції України "Про заходи щодо державної реєстрації прав на землі сільськогосподарського призначення" від 28.05.2014  № 845/5. Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 29 травня 2014 р. за № 568/25345.


Даним наказом Мінюст вводить принцип екстериторіальності щодо реєстрації прав оренди земель сільськогосподарського призначення, який передбачає, що реєстрація може здійснюватися не тільки за місцем розташування земельної ділянки, а також державними реєстраторами інших структурних підрозділів, які діють у межах відповідної області.

Також наказом внесені зміни до:
-Наказу Міністерства юстиції України від 26 грудня 2011 року № 3601/5 «Про затвердження форм рішень державного реєстратора прав на нерухоме майно та вимог до їх оформлення».
Наказу Міністерства юстиції України від 22 листопада 2011 року № 3360/5 «Про затвердження зразка та опису печатки державного реєстратора прав на нерухоме майно».

Набрання чинності 03.06.2014.


•04.06.2014
Розпорядження Кабінету Міністрів України “Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг” від 16 травня 2014 р. № 523-р.


Розпорядженням затверджено перелік адміністративних послуг органів виконавчої влади, які надаються через центр надання адміністративних послуг.
До вказаних послуг включені деякі послуги, що стосуються земельних відносин.

Набрання чинності 05.06.2014.


•03.06.2014
Проект постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку ведення державного обліку, реєстрації та проведення експертизи топографо-геодезичних і картографічних робіт та їх результатів”.


Проектом передбачено вдосконалення взаємовідносин у сфері топографо-геодезичної і картографічної діяльності, забезпечення впровадження нормативно-правових та організаційних засад порядку ведення державного обліку та реєстрації топографо-геодезичних і картографічних робіт, проведення експертизи результатів топографо-геодезичної і картографічної діяльності під час виконання робіт загальнодержавного призначення, уникнення дублювання робіт, підвищення ефективності використання топографо-геодезичної і картографічної інформації, забезпечення захисту держави та споживачів від неякісної топографо-геодезичної і картографічної інформації та продукції.

Зауваження та пропозиції необхідно надсилати протягом місяця з для опублікування проекту акта на адресу: Державне агентство земельних ресурсів України, вул. Народного ополчення, 3, м. Київ, 03680, або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Опубліковано 03.06.2014.


•06.06.2014
Проект постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до Порядку проведення інвентаризації земель”.


З метою удосконалення процедури проведення інвентаризації земель Державним агентством земельних ресурсів України розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до Порядку проведення інвентаризації земель”.
Зауваження та пропозиції необхідно надсилати у місячний термін з дати опублікування цього повідомлення та проекту постанови за адресою: вул. Народного ополчення, 3, м. Київ, 03680, або на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її...


Опубліковано 06.06.2014.

Читайте також:  Огляд змін у земельному законодавстві, які відбулися у травні 2014 році 

© 2012 Асоціація «Земельна спілка України». Всі права захищено.
Дана інформація була підготовлена Асоціацією «Земельна спілка України». Забороняється відтворення та використання повністю або будь-якої частини даної інформації у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання, передрук чи використання в будь-який інший спосіб без письмової згоди Асоціації «Земельна спілка України».

Найпопулярніше

Головні новини

Порядок проведення інвентаризації земель

Детальніше...

Інформація щодо отримання довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями

Детальніше...

Інформація про нормативну грошову оцінку земель населених пунктів

Детальніше...

До уваги виконавців робіт із землеустрою: довідник природно-сільськогосподарського районування України

Детальніше...

Структура електронного документу про нормативну грошову оцінку земель населених пунктів

Детальніше...

До уваги користувачів Земельного порталу України! На нашому сайті оновлено базу земельного законодавства

Детальніше...

Зміни до Земельного кодексу щодо проведення земельних торгів

Детальніше...

Щодо необхідності надання нотаріусам документа про грошову оцінку земельної ділянки та справляння державного мита при посвідченні правочинів щодо відчуження земельних ділянок, які належать юридичним особам

Детальніше...

Щодо оподаткування суборенди земельних ділянок державної або комунальної власності

Детальніше...

Заповнення декларації платника єдиного податку четвертої групи щодо надання відомостей про наявність земельних ділянок

Детальніше...

Консультації

 

Послуги для фізосіб

 

Послуги для бізнесу

 
 

Продати земельну ділянку

 

© 2019 Асоціація «Земельна спілка України»

Всі права захищені. Цей веб-сайт є власністю Асоціації «Земельна спілка України». Всі виключні майнові і немайнові авторські права на інформацію, що розміщується на сайті www.zem.ua належать Асоціації «Земельна спілка України» або безпосередньому авторові цих матеріалів, якщо в тексті не вказується інше. Забороняється відтворення та використання будь-якої частини цього веб-сайту та інформації, розміщеної на ньому, в будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання чи використання будь-яким іншим способом без попередньої письмової згоди Асоціації «Земельна спілка України».
 

З питань співпраці, а також для представників ЗМІ т. 
098-156-40-40