Останні матеріали

_________ рада ___________ району __________ області

 

Рішення

Про внесення клопотання про передачі земельної ділянки

із державної власності до комунальної власності територіальної громади _______________ _____________району __________ області

 

Відповідно до ст. ст. 12, 117, 186-1 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 50Закону України «Про Державний земельний кадастр», _____________ рада вирішила:

1. Звернутись до __________________________ (назва органу виконавчої влади, уповноваженого здійснювати розпорядження земельною ділянкою державної власності) з клопотанням про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею _____ га, розташованої на території _____________ ради __________ району ___________________ області у комунальну власність територіальної громади __________________ ______________ району _____________ області для __________________ у орієнтовних межах згідно із додатком.

2. Доручити ___________________ голові від імені _____________ ради в порядку, визначеному чинним законодавством, після отримання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, забезпечити його розроблення, погодження та подання на затвердження _____________________  (назва органу виконавчої влади, уповноваженого здійснювати розпорядження земельною ділянкою державної власності), а також забезпечити здійснення державної реєстрації земельної ділянки у Державному земельному кадастрі.

3. Звернутись до __________________________ (назва органу виконавчої влади, уповноваженого здійснювати розпорядження земельною ділянкою державної власності) з клопотанням про передачу земельної ділянки, зазначеної у  пункті 1 цього рішення, із державної власності до комунальної власності територіальної громади __________________ ______________ району _____________ області.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань ________.

 

______________ голова               _________________

 

 

© 2015 Асоціація «Земельна спілка України». Всі права захищено.
Дана інформація була підготовлена Асоціацією «Земельна спілка України». Забороняється відтворення та використання повністю або будь-якої частини даної інформації у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання, передрук чи використання в будь-який інший спосіб без письмової згоди Асоціації «Земельна спілка України».