Публічна кадастрова карта

База земельного законодавства

База земельних ділянок

Законодавство: огляди, коментарі

Питання - відповіді

Господарство: дім, сад, город

Покрокові схеми

Фермерство: створення, ведення, оподаткування

Шаблони документів

Корисна інформація та посилання

Захист прав на землю

Відеоматеріали по земельних відносинах

Полезная информация и ссылки В каких случаях и каким образом можно расторгнуть договор аренды земельной доли (пая), заключенный на неопределенный срок?

Останні матеріали

Согласно ч. 2 ст. 763 Гражданского кодекса Украины договор аренды (найма), заключенный на неопределенный срок, может быть расторгнут по требованию любой из сторон в любое время при условии предупреждения в письменной форме другой стороны за три месяца до даты расторжения договора.


Определенный срок предупреждения - три месяца - предусмотрен для расторжения договоров по аренде недвижимого имущества.


Обратите внимание! Договором аренды земельной доли (пая) может быть предусмотрен иной срок предупреждения стороны о расторжении договора аренды земельной доли (пая), чем три месяца.

 



     В случае наличия у стороны желании расторгнуть договор, заключенный на неопределенный срок, необходимо предоставить (прислать) другой стороне предупреждения об отказе от договора аренды и его расторжения обязательно в письменной форме.

 

 

     Кроме того, следует иметь в виду, что действующим законодательством Украины установлены предельные сроки по договорам аренды земельных участков.


     Так, согласно ч. 3 ст. 93 Земельного кодекса Украины, ст. 19 Закона Украины «Об аренде земли» определено, что срок действия договора аренды земли не может превышать 50 лет.


     В таком случае, если срок действия договора аренды в самом договоре не определен, и в случае отсутствия отказа от договора любой из сторон до истечения установленного законом максимального срока, договор аренды прекращается по истечении максимального срока (50 лет).


   Кроме того, Типовым договором аренды земельной доли (пая), утвержденным приказом Госкомзема от 17.01.2000 N 5, вообще не предусмотрена возможность заключения договора на неопределенный срок (бессрочно).




Материал разработан Земельным союзом Украины по заказу ПРООН

Найпопулярніше

Головні новини

Порядок проведення інвентаризації земель

Детальніше...

Інформація щодо отримання довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями

Детальніше...

Інформація про нормативну грошову оцінку земель населених пунктів

Детальніше...

До уваги виконавців робіт із землеустрою: довідник природно-сільськогосподарського районування України

Детальніше...

Структура електронного документу про нормативну грошову оцінку земель населених пунктів

Детальніше...

До уваги користувачів Земельного порталу України! На нашому сайті оновлено базу земельного законодавства

Детальніше...

Зміни до Земельного кодексу щодо проведення земельних торгів

Детальніше...

Щодо необхідності надання нотаріусам документа про грошову оцінку земельної ділянки та справляння державного мита при посвідченні правочинів щодо відчуження земельних ділянок, які належать юридичним особам

Детальніше...

Щодо оподаткування суборенди земельних ділянок державної або комунальної власності

Детальніше...

Заповнення декларації платника єдиного податку четвертої групи щодо надання відомостей про наявність земельних ділянок

Детальніше...

Консультації

 

Послуги для фізосіб

 

Послуги для бізнесу

 
 

Продати земельну ділянку

 

© 2019 Асоціація «Земельна спілка України»

Всі права захищені. Цей веб-сайт є власністю Асоціації «Земельна спілка України». Всі виключні майнові і немайнові авторські права на інформацію, що розміщується на сайті www.zem.ua належать Асоціації «Земельна спілка України» або безпосередньому авторові цих матеріалів, якщо в тексті не вказується інше. Забороняється відтворення та використання будь-якої частини цього веб-сайту та інформації, розміщеної на ньому, в будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання чи використання будь-яким іншим способом без попередньої письмової згоди Асоціації «Земельна спілка України».
 

З питань співпраці, а також для представників ЗМІ т. 
098-156-40-40