Публічна кадастрова карта

База земельного законодавства

База земельних ділянок

Законодавство: огляди, коментарі

Питання - відповіді

Господарство: дім, сад, город

Покрокові схеми

Фермерство: створення, ведення, оподаткування

Шаблони документів

Корисна інформація та посилання

Захист прав на землю

Відеоматеріали по земельних відносинах

Захист прав на землю Який порядок розгляду звернення щодо отримання безоплатної вторинної правової допомоги?

Останні матеріали

Якщо особа подала звернення про отримання одного з видів безоплатної вторинної правової допомоги до Центру з надання безоплатної  вторинної  правової  допомоги (надалі – Центр), Центр зобов'язаний протягом десяти днів з дня надходження звернення прийняти рішення щодо надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Якщо особа подала звернення про  надання безоплатної вторинної правової допомоги до територіального органу юстиції, цей орган зобов'язаний протягом трьох  днів  з дня  подання звернення надіслати його до Центру, діяльність якого поширюється на територію відповідної адміністративно-територіальної одиниці. Центр зобов'язаний у семиденний строк з  дня  отримання  звернення особи  прийняти  рішення  щодо надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Зверніть увагу! Загалом розгляд звернення у даному випадку також складатиме 10 днів.

Якщо особа належить до однієї з категорій осіб, які мають право на отримання безоплатної вторинної правової допомоги, Центр  приймає рішення про надання безоплатної вторинної  правової  допомоги і  письмово повідомляє про це особу або її законного представника, а також суд, орган державної влади, орган місцевого самоврядування, в яких здійснюватиметься представництво інтересів особи.

Якщо особа не має підстав для отримання безоплатної вторинної правової допомоги, Центр приймає рішення про відмову в наданні безоплатної вторинної правової допомоги і надсилає копію цього рішення особі, яка  звернулася про надання такої допомоги.

Зверніть увагу! Центр у своєму рішенні про відмову в наданні безоплатної вторинної правової допомоги зобов’язаний роз’яснити порядок  оскарження такого рішення.

До відома! У разі отримання постанови слідчого, прокурора, ухвали слідчого судді, суду про залучення захисника  для  здійснення захисту за призначенням або проведення окремої процесуальної дії Центр безоплатної вторинної правової допомоги зобов'язаний негайно призначити захисника.

Читайте також: Що таке безоплатна вторинна правова допомога та хто має право на її отримання?


 

© 2012 Асоціація «Земельна спілка України». Всі права захищено.
Дана інформація була підготовлена Асоціацією «Земельна спілка України». Забороняється відтворення та використання повністю або будь-якої частини даної інформації у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання, передрук чи використання в будь-який інший спосіб без письмової згоди Асоціації «Земельна спілка України».

Найпопулярніше

Головні новини

Порядок проведення інвентаризації земель

Детальніше...

Інформація щодо отримання довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями

Детальніше...

Інформація про нормативну грошову оцінку земель населених пунктів

Детальніше...

До уваги виконавців робіт із землеустрою: довідник природно-сільськогосподарського районування України

Детальніше...

Структура електронного документу про нормативну грошову оцінку земель населених пунктів

Детальніше...

До уваги користувачів Земельного порталу України! На нашому сайті оновлено базу земельного законодавства

Детальніше...

Зміни до Земельного кодексу щодо проведення земельних торгів

Детальніше...

Щодо необхідності надання нотаріусам документа про грошову оцінку земельної ділянки та справляння державного мита при посвідченні правочинів щодо відчуження земельних ділянок, які належать юридичним особам

Детальніше...

Щодо оподаткування суборенди земельних ділянок державної або комунальної власності

Детальніше...

Заповнення декларації платника єдиного податку четвертої групи щодо надання відомостей про наявність земельних ділянок

Детальніше...

Консультації

 

Послуги для фізосіб

 

Послуги для бізнесу

 
 

Продати земельну ділянку

 

© 2019 Асоціація «Земельна спілка України»

Всі права захищені. Цей веб-сайт є власністю Асоціації «Земельна спілка України». Всі виключні майнові і немайнові авторські права на інформацію, що розміщується на сайті www.zem.ua належать Асоціації «Земельна спілка України» або безпосередньому авторові цих матеріалів, якщо в тексті не вказується інше. Забороняється відтворення та використання будь-якої частини цього веб-сайту та інформації, розміщеної на ньому, в будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання чи використання будь-яким іншим способом без попередньої письмової згоди Асоціації «Земельна спілка України».
 

З питань співпраці, а також для представників ЗМІ т. 
098-156-40-40