Публічна кадастрова карта

База земельного законодавства

База земельних ділянок

Законодавство: огляди, коментарі

Питання - відповіді

Господарство: дім, сад, город

Покрокові схеми

Фермерство: створення, ведення, оподаткування

Шаблони документів

Корисна інформація та посилання

Захист прав на землю

Відеоматеріали по земельних відносинах

Громадська діяльність Законотворча діяльність - 2013

Останні матеріали

Короткий інформаційний звіт про участь Асоціації «Земельна спілка України» у роботі над удосконаленням законодавчої бази земельних відносин у 2013 році.

Асоціація «Земельна спілка України» протягом останнього десятиріччя стала одним із провідних неурядових експертно-аналітичних центрів у галузі земельних відносин, що об'єднав інтелектуальні ресурси багатьох відомих фахівців, управлінців та науковців із земельного права, землеустрою, оцінки земель та екології землекористування. Проте, ми забезпечуємо не лише аналіз поточних подій, доступ до інформаційних ресурсів та середовище для спілкування фахівців, але і рішуче відстоюємо суспільні інтереси та намагаємось покращувати бізнес-клімат в Україні, активно беручи участь у процесі вироблення земельної політики та ухваленні державних рішень, які впливатимуть на подальше становлення земельних і майнових відносин.


Україна має надзвичайно складне та розпорошене земельне законодавство, що відзначається значною колізійністю, нечіткістю багатьох норм, величезною кількість підзаконних актів, що стає причиною неоднозначної правозастосовної практики, зумовлює проблеми у набутті та реалізації прав на землю та нерухоме майно як для всього спектру землевласників та землекористувачів, так і для тих, що здійснюють свою діяльність у окремих галузях економіки (сільське господарство, видобуток корисних копалин, транспорт, торгівля тощо). Саме тому, ми вбачаємо свою місію у забезпеченні конструктивної взаємодії із органами законодавчої та виконавчої влади та наданні їм практичної допомоги під час підготовки та доопрацювання регуляторних актів (законопроектів, порядків, методик, інструкцій, стандартів тощо), які потрібні для вирішення нагальних організаційно-правових та економічних проблем із землею та нерухомістю, що виникають у громадян та бізнесу.

Докладаючи значних зусиль для запровадження демократичного та публічного процесу прийняття державних управлінських рішень, ми залучаємо найкращих фахівців щодо конкретних проблем, які можуть ефективно та неупереджено аналізувати причини їх виникнення та якісно презентувати результати і пропозиції щодо їх вирішення.

Ми тісно співпрацюємо із іншими галузевими об’єднаннями, спілками, асоціаціями та громадськими організаціями, яким завжди можемо запропонувати швидкі та ефективні кроки для вирішення організаційно-правових проблем із доступом до земельних ресурсів, посилення правового захисту прав на нерухоме майно, удосконалення економічних механізмів регулювання земельно-майнових відносин.

У цьому інформаційному звіті ми наводимо перелік законодавчих актів та законопроектів, у розробці яких протягом 2013 року взяли участь фахівці та експерти Асоціації «Земельна спілка України».
 

Завантажити звіт...

Найпопулярніше

Головні новини

Інформація щодо отримання довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями

Детальніше...

Інформація про нормативну грошову оцінку земель населених пунктів

Детальніше...

До уваги виконавців робіт із землеустрою: довідник природно-сільськогосподарського районування України

Детальніше...

Структура електронного документу про нормативну грошову оцінку земель населених пунктів

Детальніше...

До уваги користувачів Земельного порталу України! На нашому сайті оновлено базу земельного законодавства

Детальніше...

Зміни до Земельного кодексу щодо проведення земельних торгів

Детальніше...

Щодо необхідності надання нотаріусам документа про грошову оцінку земельної ділянки та справляння державного мита при посвідченні правочинів щодо відчуження земельних ділянок, які належать юридичним особам

Детальніше...

Щодо оподаткування суборенди земельних ділянок державної або комунальної власності

Детальніше...

Заповнення декларації платника єдиного податку четвертої групи щодо надання відомостей про наявність земельних ділянок

Детальніше...

Про зміни до Податкового кодексу в частині плати за землю та індексацію нормативної грошової оцінки земель

Детальніше...

Консультації

 

Послуги для фізосіб

 

Послуги для бізнесу

 
 

Продати земельну ділянку

 

© 2019 Асоціація «Земельна спілка України»

Всі права захищені. Цей веб-сайт є власністю Асоціації «Земельна спілка України». Всі виключні майнові і немайнові авторські права на інформацію, що розміщується на сайті www.zem.ua належать Асоціації «Земельна спілка України» або безпосередньому авторові цих матеріалів, якщо в тексті не вказується інше. Забороняється відтворення та використання будь-якої частини цього веб-сайту та інформації, розміщеної на ньому, в будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання чи використання будь-яким іншим способом без попередньої письмової згоди Асоціації «Земельна спілка України».
 

З питань співпраці, а також для представників ЗМІ т. 
098-156-40-40