Публічна кадастрова карта

База земельного законодавства

База земельних ділянок

Законодавство: огляди, коментарі

Питання - відповіді

Господарство: дім, сад, город

Покрокові схеми

Фермерство: створення, ведення, оподаткування

Шаблони документів

Корисна інформація та посилання

Захист прав на землю

Відеоматеріали по земельних відносинах

Корисна інформація та посилання Органам місцевого самоврядування: розпорядження публічними землями та рекомендації щодо порядку передачі земель державної власності у комунальну власність Чи має права місцева рада встановити своїм рішенням форму графічних матеріалів, які зобов’язаний подати громадянин разом із клопотанням про безоплатну передачу йому земельної ділянки

Частиною шостою статті 118 Земельного кодексу України передбачено, що до клопотання про безоплатну передачу земельної ділянки у власність громадянин додає графічні матеріали, на яких зазначено бажане місце розташування земельної ділянки. 
 
Форма таких матеріалів ані Земельним кодексом України, ані іншими нормативно-правовими актами  не визначена, як не встановлено ними і повноважень жодного органу виконавчої влади, органу місцевого самоврядування щодо встановлення ним такої форми. Відповідно до частини другої статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
 
Враховуючи наведене, форма графічних матеріалів,  на яких зазначено бажане місце розташування земельної ділянки, які мають додаватись громадянином до клопотання про безоплатну передачу йому земельної ділянки, може визначатись вказаним громадянином на власний розсуд.
 
 
 
 
 
 
 
 
© 2015 Асоціація «Земельна спілка України». Всі права захищено.
Дана інформація була підготовлена Асоціацією «Земельна спілка України». Забороняється відтворення та використання повністю або будь-якої частини даної інформації у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання, передрук чи використання в будь-який інший спосіб без письмової згоди Асоціації «Земельна спілка України».

Найпопулярніше

Консультації

 

Послуги для фізосіб

 

Послуги для бізнесу

 
 

Продати земельну ділянку

 

© 2019 Асоціація «Земельна спілка України»

Всі права захищені. Цей веб-сайт є власністю Асоціації «Земельна спілка України». Всі виключні майнові і немайнові авторські права на інформацію, що розміщується на сайті www.zem.ua належать Асоціації «Земельна спілка України» або безпосередньому авторові цих матеріалів, якщо в тексті не вказується інше. Забороняється відтворення та використання будь-якої частини цього веб-сайту та інформації, розміщеної на ньому, в будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання чи використання будь-яким іншим способом без попередньої письмової згоди Асоціації «Земельна спілка України».
 

З питань співпраці, а також для представників ЗМІ т. 
098-156-40-40