Публічна кадастрова карта

База земельного законодавства

База земельних ділянок

Законодавство: огляди, коментарі

Питання - відповіді

Господарство: дім, сад, город

Покрокові схеми

Фермерство: створення, ведення, оподаткування

Шаблони документів

Корисна інформація та посилання

Захист прав на землю

Відеоматеріали по земельних відносинах

Шаблони документів Шаблони українською Зразок згоди власника земельної ділянки, яка перебуває у користуванні на праві емфітевзису, на використання права переважної купівлі права емфітевзису

______________________________________

(назва підприємства, або ПІБ громадянина)

 

Я, ___________________________________________, що є власником земельної ділянки, яка передана у користування відповідно до договору про надання в користування земельної ділянки для сільськогосподарських потреб (емфітевзис) від «____» _________ _______ року, вважаю за потрібне скористатись правом переважної купівлі права емфітевзису зареєстрованого у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно  ____________________________________________________________________ (реєстраційні дані) у _____________________________________________ (далі - Землекористувач)  за ціною _______________ гривень та на інших умовах, визначених у складеному Землекористувачем проекті договору купівлі-продажу права користування земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб (емфітевзис), що надісланий мені листом Землекористувача від «_____» _________ _______ року.

Готовий провести перемовини щодо дня та місця підписання вказаного договору купівлі-продажу.

 

«_____» _________ ______ року ___________________________

 

 

Читайте також: Проект договору про надання права користування земельною ділянкою приватної власності для сільськогосподарських потреб (емфітевзис) 

© 2014 Асоціація «Земельна спілка України». Всі права захищено.
Дана інформація була підготовлена Асоціацією «Земельна спілка України». Забороняється відтворення та використання повністю або будь-якої частини даної інформації у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання, передрук чи використання в будь-який інший спосіб без письмової згоди Асоціації «Земельна спілка України».

Найпопулярніше

Консультації

 

Послуги для фізосіб

 

Послуги для бізнесу

 
 

Продати земельну ділянку

 

© 2019 Асоціація «Земельна спілка України»

Всі права захищені. Цей веб-сайт є власністю Асоціації «Земельна спілка України». Всі виключні майнові і немайнові авторські права на інформацію, що розміщується на сайті www.zem.ua належать Асоціації «Земельна спілка України» або безпосередньому авторові цих матеріалів, якщо в тексті не вказується інше. Забороняється відтворення та використання будь-якої частини цього веб-сайту та інформації, розміщеної на ньому, в будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання чи використання будь-яким іншим способом без попередньої письмової згоди Асоціації «Земельна спілка України».
 

З питань співпраці, а також для представників ЗМІ т. 
098-156-40-40