Публічна кадастрова карта

База земельного законодавства

База земельних ділянок

Законодавство: огляди, коментарі

Питання - відповіді

Господарство: дім, сад, город

Покрокові схеми

Фермерство: створення, ведення, оподаткування

Шаблони документів

Корисна інформація та посилання

Захист прав на землю

Відеоматеріали по земельних відносинах

Шаблони документів Шаблони українською Зразок листа власника земельної ділянки орендарю земельної ділянки про намір продати земельну ділянку

______________________________________
(назва підприємства або ПІБ громадянина)

 

Шановний ___________________!


Між нами «____» ___________ _______ року був укладений договір оренди земельної ділянки з кадастровим номером _______________________ (далі – земельна ділянка).
Відповідно до частини  другої статті 9 Закону України «Про оренду землі» повідомляю про намір продати земельну ділянку. Ціна продажу та інші умови продажу зазначені у проекті договору купівлі-продажу, що додається.
Пропоную Вам скористатись належним Вам правом переважної купівлі земельної ділянки та письмово повідомити про це на мою адресу.

Додаток: проект договору купівлі-продажу земельної ділянки.


З повагою,

«_____» _________ ______ року ___________________________
Читайте також: Зразок згоди орендаря земельної ділянки, яка перебуває в оренді, на використання права переважної купівлі земельної ділянки


 

© 2014 Асоціація «Земельна спілка України». Всі права захищено.
Дана інформація була підготовлена Асоціацією «Земельна спілка України». Забороняється відтворення та використання повністю або будь-якої частини даної інформації у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання, передрук чи використання в будь-який інший спосіб без письмової згоди Асоціації «Земельна спілка України».

Найпопулярніше

Консультації

 

Послуги для фізосіб

 

Послуги для бізнесу

 
 

Продати земельну ділянку

 

© 2019 Асоціація «Земельна спілка України»

Всі права захищені. Цей веб-сайт є власністю Асоціації «Земельна спілка України». Всі виключні майнові і немайнові авторські права на інформацію, що розміщується на сайті www.zem.ua належать Асоціації «Земельна спілка України» або безпосередньому авторові цих матеріалів, якщо в тексті не вказується інше. Забороняється відтворення та використання будь-якої частини цього веб-сайту та інформації, розміщеної на ньому, в будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання чи використання будь-яким іншим способом без попередньої письмової згоди Асоціації «Земельна спілка України».
 

З питань співпраці, а також для представників ЗМІ т. 
098-156-40-40